Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

12.04.2019 16:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

Banorët e një shtëpie në Meerut të Indisë, kanë mbetur të hutuar me sjelljet e kafshëve të tyre shtëpiake.

Macja dhe gjeli që jetojnë në të njëjtin oborr, kanë një shoqëri të pazakontë dhe gjithnjë luajnë mes vete, transmeton Telegrafi.

Loja e tyre, nuk është gjithnjë e qetë, pasi ata përfshihen edhe në përleshje të lehta, ku macja e kafshon për qafë, ndërsa gjeli që është i ri në moshë, e godet me sqep.

Megjithatë, gjithçka përfundon pa lëndime, ndërsa ata vazhdojnë të qëndrojnë sërish në hapësirën e përbashkët. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

Chati mund të rikthehet në aplikacionin kryesor të Facebook

Chati mund të rikthehet në aplikacionin kryesor të Facebook

Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën  “Nuk mundem”

Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën “Nuk mundem”

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop

Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G