Shokohen pacientët në spitalin e Lushnjes, çifti bën seks në publik (VIDEO+18)

24.09.2016 21:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shokohen pacientët në spitalin e Lushnjes, çifti bën seks në publik (VIDEO+18)

Një çift është filmuar ditën e sotme teksa kryenin marrëdhënie pa u shqetësuar aspak. Ngjarja raportohet se ka ndodhur sot në mëngjes në mjediset e spitalit të Lushnjes.

Shumë pacientë lanë krevatet dhe po ndiqnin skenën nga dritaret e dhomave të tyre, madje patën mundësi edhe të xhironin atë që po ndodhte. Çifti, sipas dëshmitarëve nuk kishte lidhje me spitalin, por ishin kalimtarë të rastit, që me sa duket preferuan mjediset e atij institucioni për aktin e tyre.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e
artikull i sponzorizuar


Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Pamje të tilla, me siguri nuk keni parë: Gomari “futet” përmes çatisë së shtëpisë së një familjeje në Brazil (Video)

Pamje të tilla, me siguri nuk keni parë: Gomari “futet” përmes çatisë së shtëpisë së një familjeje në Brazil (Video)

Këso lloj dhuratash nuk do të donte asnjë femër t’i pranonte nga partneri (Foto)

Këso lloj dhuratash nuk do të donte asnjë femër t’i pranonte nga partneri (Foto)

Nusja hutoi dasmorët me zhveshjen dhe vallëzimin, nën ritmin e këngës së Bebe Rexhës (Video)

Nusja hutoi dasmorët me zhveshjen dhe vallëzimin, nën ritmin e këngës së Bebe Rexhës (Video)

Takoi vëllain e porsalindur, veprimi i dyvjeçarit është mbresëlënës (Video)

Takoi vëllain e porsalindur, veprimi i dyvjeçarit është mbresëlënës (Video)

Fasada e ndërtesës shndërrohet në ekran gjigant, për të shënuar 40-vjetorin e video-lojës (Video)

Fasada e ndërtesës shndërrohet në ekran gjigant, për të shënuar 40-vjetorin e video-lojës (Video)

Godasin sërish “gjenitë” shqiptarë – me këto “ide brilante” do të qeshni me lot! (Foto)

Godasin sërish “gjenitë” shqiptarë – me këto “ide brilante” do të qeshni me lot! (Foto)

I bëri një fotografi peizazhit, më vonë e kuptoi se kishte fotografuar edhe një person duke kërcyer (Foto)

I bëri një fotografi peizazhit, më vonë e kuptoi se kishte fotografuar edhe një person duke kërcyer (Foto)

Përpjekjet qesharaket të babait me të birin, teksa mundohen ta kapin një mi (Video)

Përpjekjet qesharaket të babait me të birin, teksa mundohen ta kapin një mi (Video)

Të gjithë mendonin se po lutej në kishë, në karrigen e foshnjës kishte fshehur telefonin – po shikonte ndeshjen Liverpool-Man City (Video)

Të gjithë mendonin se po lutej në kishë, në karrigen e foshnjës kishte fshehur telefonin – po shikonte ndeshjen Liverpool-Man City (Video)

Modifikimet dhe “shpikjet” që ju nxjerrin nga situatat e vështira (Foto)

Modifikimet dhe “shpikjet” që ju nxjerrin nga situatat e vështira (Foto)

Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – telefoni gjendet në katin më lartë të qendrës tregtare (Video)

Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – telefoni gjendet në katin më lartë të qendrës tregtare (Video)

Ftoi të afërmit për ditëlindje, i befasoi me njoftimin që bëri bashkë me partnerin – po martohej(Foto)

Ftoi të afërmit për ditëlindje, i befasoi me njoftimin që bëri bashkë me partnerin – po martohej(Foto)

Vogëlushi ribashkohet me qenin e humbur, pas fushatës që kushtoi mbi dhjetëmijë euro (Foto)

Vogëlushi ribashkohet me qenin e humbur, pas fushatës që kushtoi mbi dhjetëmijë euro (Foto)

Me “rrollera” shkallëve, kalimtarët nuk iu besojnë syve (Video)

Me “rrollera” shkallëve, kalimtarët nuk iu besojnë syve (Video)

Kjo video e Bruce Lee ka pushtuar rrjetet sociale (Video)

Kjo video e Bruce Lee ka pushtuar rrjetet sociale (Video)