Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

03.04.2019 13:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

Një furgon për shpërndarje u gjend në një pozitë shumë të rrezikshme, derisa shoferi i tij u arratis.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që tregojnë furgonin e gjendur në një pozicion gati të bie në det, rreth 60 metra më poshtë.

Pamjet thuhet se u kapën nga një banor lokal në Cornwall, Angli, i cili tha se shoferi ishte afër katastrofës së mundshme.

Ndërkohë firma shpërndarëse ka thënë se tani ka nisur një hetim mbi incidentin – por këmbënguli se ‘në asnjë fazë nuk ishte shoferi në rrezik’.

Një banor vendas, i cili vetëm donte të identifikohej me emrin e tij të parë, Graham, tha se ai dhe gruaja e tij kishin qenë për një shëtitje të rregullt në rrugën bregdetare dhe po ktheheshin në shtëpi në mes të pasdites të dielën, kur e panë furgonin. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)

AMA 55 milionë lek gjobë subjekteve në 2018

AMA 55 milionë lek gjobë subjekteve në 2018

Koreja e Jugut vendi i parë në botë që lançon zyrtarisht 5G

Koreja e Jugut vendi i parë në botë që lançon zyrtarisht 5G

Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran

Një mami beqare dhe joshëse si Adrola Dushi!

Një mami beqare dhe joshëse si Adrola Dushi!

Kur Gmail debutoi për herë të parë të gjithë kujtuan se ishte shakaja e Google për 1 Prillin

Kur Gmail debutoi për herë të parë të gjithë kujtuan se ishte shakaja e Google për 1 Prillin