Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

22.04.2019 15:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

Justin Ervin nga Uashingtoni i Shteteve të Bashkuara, e ka thirrur të vëllain Dylan, për t’ia bërë një befasi.

Në momentin që ai hyri, u qëllua në fytyrë me një plumb gome, prej vëllait të tij që po i shkrepte nëpër dhomë, transmeton Telegrafi.

“A mund të vish ta shikosh këtë, sa më shpejtë” dëgjohet duke thënë ai në sfond, ndërsa nga ana tjetër shfaqet Dylan, që mbetet i habitur me goditjen që pësoi.

Shumica e shikuesve, kanë thënë se ai ka mundur ta lëndonte me këtë goditje, por mësohet se plumbat janë nga një gomë e butë që nuk bëjnë dëme. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

Ubuntu 19.04 ka një suprizë për përdoruesit e kartave grafike Nvidia

Ubuntu 19.04 ka një suprizë për përdoruesit e kartave grafike Nvidia

Huawei prezanton harduerin e parë 5G për makinat

Huawei prezanton harduerin e parë 5G për makinat

Huawei rekord kontratash 5G pavarësisht presionit Amerikan

Huawei rekord kontratash 5G pavarësisht presionit Amerikan

Austria miraton ligjin që vret anonimitetin online

Austria miraton ligjin që vret anonimitetin online

Kupa e Botës e Fortnite përjashton 1,200 lojtarë hileqarë

Kupa e Botës e Fortnite përjashton 1,200 lojtarë hileqarë

Birraria belge do të paguajë pushimet në Belgjikë, atyre që duan të shëtisin dhe pinë birra (Video)

Birraria belge do të paguajë pushimet në Belgjikë, atyre që duan të shëtisin dhe pinë birra (Video)

Ngjashmëria madhe e punonjësit të ndërtimit me presidentin Trump (Video)

Ngjashmëria madhe e punonjësit të ndërtimit me presidentin Trump (Video)

Çfarë fshihet në brendësi të Samsung Galaxy Fold?

Çfarë fshihet në brendësi të Samsung Galaxy Fold?

Mbrojtje e dobët përballë krimit kibernetik

Mbrojtje e dobët përballë krimit kibernetik

CIA: Huawei financohet nga inteligjenca Kineze

CIA: Huawei financohet nga inteligjenca Kineze

Nga hero hakeri Britanik përfundon prapa hekurave

Nga hero hakeri Britanik përfundon prapa hekurave

Gjyshet u mësuan të vizatojë grafitë me sprei, si pjesë e një festivali (Video)

Gjyshet u mësuan të vizatojë grafitë me sprei, si pjesë e një festivali (Video)

Brenda ilixhes japoneze që është braktisur para 20 vitesh (Video)

Brenda ilixhes japoneze që është braktisur para 20 vitesh (Video)

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Facebook: Miliona fjalëkalime të Instagram janë ruajtur në format të lexueshëm

Facebook: Miliona fjalëkalime të Instagram janë ruajtur në format të lexueshëm