Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

13.10.2020 19:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Një video e një hajduti në një dyqan në Krasnodar në Rusi aktualisht po qarkullon në rrjetet e tij sociale.

Në fakt, hajdutja hyn në dyqan me një fustan të ngushtë, nën të cilin arriti të fshehë shishe, sende ushqimore, kanaçe dhe siç raportohet nga media ruse, madje edhe roja i sigurimit dhe shitësit nuk arritën ta vërenin.

Ajo u largua nga dyqani pa u kapur. Policia e Krasnodarit është ende në kërkim të saj. Grabitja ndodhi më 5 tetor të këtij viti.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Si të parandaloni përhapjen e infeksionit në ambiente të mbyllura?

Si të parandaloni përhapjen e infeksionit në ambiente të mbyllura?

Gruaja e parë në botë që vdes pasi u infektua për herë të dytë me koronavirus

Gruaja e parë në botë që vdes pasi u infektua për herë të dytë me koronavirus

Vojvoda mesazh tifozëve: Më shumë se lojtarët, askush nuk dëshiron të fitoj

Vojvoda mesazh tifozëve: Më shumë se lojtarët, askush nuk dëshiron të fitoj

Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19

Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19

I shijshëm, i dobishëm: 5 arsye për konsumin e ftoit

I shijshëm, i dobishëm: 5 arsye për konsumin e ftoit

Zbulohen arsyet pse mungojnë Berisha, Zeneli dhe Zhegrova

Zbulohen arsyet pse mungojnë Berisha, Zeneli dhe Zhegrova

Kombëtarja niset për në Greqi, mungojnë Berisha, Zeneli dhe Zhegrova

Kombëtarja niset për në Greqi, mungojnë Berisha, Zeneli dhe Zhegrova

Krasniqi dhe Rrahimi: Do japim maksimumin ndaj Andorës

Krasniqi dhe Rrahimi: Do japim maksimumin ndaj Andorës

Real Madridi pas Erling Haalandit

Real Madridi pas Erling Haalandit

​Shkencëtarët zbulojnë mutacionet që shkaktojnë dëmtime të rënda nervore

​Shkencëtarët zbulojnë mutacionet që shkaktojnë dëmtime të rënda nervore

​11 shenja se mund të keni pasur koronavirus pa e ditur as vetë

​11 shenja se mund të keni pasur koronavirus pa e ditur as vetë

Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

Trashi dhe Seferi: Japim maksimumin për të marrë 3 pikët me Lituaninë

Trashi dhe Seferi: Japim maksimumin për të marrë 3 pikët me Lituaninë

Rastet pozitive në Kosova U21, FFK del me njoftim zyrtar

Rastet pozitive në Kosova U21, FFK del me njoftim zyrtar

Cila është lidhja e baktereve në sistemin tretës me gjendjen mendore dhe fizike?

Cila është lidhja e baktereve në sistemin tretës me gjendjen mendore dhe fizike?