Shikoni se çfarë reklame provokative ka hedhur në treg kjo kompani e mobiljeve ( Foto +18)

17.09.2016 11:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shikoni se çfarë reklame provokative ka hedhur në treg kjo kompani e mobiljeve ( Foto +18)

Një kompani e prodhimit të mobiljeve me veshje lëkurë ka tërbuar rrjetin me reklamën e lëshuar pak ditë më parë.
Kompania britanike ka publikuar një video ku shihet një femër që reklamon kolltuqe e divanë.

Videoja quhet “lëkurë e pastër” dhe në pjesë të caktuar femra zhvishet totalisht nudo.

Shumë e kanë cilësuar pornografi dhe pjesa dërrmuese e televizioneve kanë refuzuar ta transmetojnë, pavarësisht parave të ofruar.

4-8_1474033157-3268270
nud_1474033151-305641
nudo0-7352319

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Parashikim: Real Madrid – Bayern Munich

Parashikim: Real Madrid – Bayern Munich

Njihuni me Kumrijen, motrën e Hashim Thaçit

Njihuni me Kumrijen, motrën e Hashim Thaçit

Jeni të brengosur për venat e zgjeruara? Zgjidhni brengën me lehtësi!

Jeni të brengosur për venat e zgjeruara? Zgjidhni brengën me lehtësi!

Takimi Inter-Valencia për Kondogbian dhe Cancelon

Takimi Inter-Valencia për Kondogbian dhe Cancelon

Edhe Twitter ka dorëzuar të dhëna tek Cambridge Analytica

Edhe Twitter ka dorëzuar të dhëna tek Cambridge Analytica

Aurela Hoxhës i del gjoksi në mes të rrugës, reagimi i Oriola Marashit nuk pritej

Aurela Hoxhës i del gjoksi në mes të rrugës, reagimi i Oriola Marashit nuk pritej

Kina ‘zhduk’ Peppa Pig: Personazh i padëshiruar

Kina ‘zhduk’ Peppa Pig: Personazh i padëshiruar

Zyrtare: Gani Sejdiu trajner i ri i Vëllaznimit

Zyrtare: Gani Sejdiu trajner i ri i Vëllaznimit

Më të mirët e “O sa mirë” në një tjetër projekt të përbashkët

Më të mirët e “O sa mirë” në një tjetër projekt të përbashkët

Si të kuroheni nga gërhitja në kushte shtëpiake

Si të kuroheni nga gërhitja në kushte shtëpiake

Xiaomi prezantoi telefonin e ri buxhetor Mi 6X

Xiaomi prezantoi telefonin e ri buxhetor Mi 6X

Napoli kontakton Benitezin, në listë edhe tre trajnerë tjerë

Napoli kontakton Benitezin, në listë edhe tre trajnerë tjerë

Pak para lindjes…Xhensila Myrtezaj shëtitje  me vjehrrën dhe kunatën

Pak para lindjes…Xhensila Myrtezaj shëtitje me vjehrrën dhe kunatën

PSG e do De Gean, Reali i zemëruar me këtë situatë

PSG e do De Gean, Reali i zemëruar me këtë situatë

Aktori i njohur së shpejti baba!

Aktori i njohur së shpejti baba!

Hapën arkivolin pasi besonin se nëna e tyre nuk ka vdekur, i telefonuan autoambulancës për të shuar dilemën (Video)

Hapën arkivolin pasi besonin se nëna e tyre nuk ka vdekur, i telefonuan autoambulancës për të shuar dilemën (Video)