Shfletuesi Firefox në mënyrë të papritur ndalon së funksionuari

04.05.2019 14:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shfletuesi Firefox në mënyrë të papritur ndalon së funksionuari

A ju ka ndodhur që të të hapni Firefox dhe të shikoni të gjitha shtojcat të çaktivizuara ose që nuk janë në funksion?

Nuk jeni i vetëm dhe nuk ka të bëjë me ju fare. Sipas raportimeve një keqfunksionim i shfletuesit Firefox ka çaktivizuar efektivisht të gjitha shtojcat.

Çdo shtojcë tashmë po listohet si një shtojcë e “vjetruar” së bashku me paralajmërimin se nuk mund të verifikohet për përdorim nga Firefox dhe është çaktivizuar.

Mozilla reagoi menjëherë duke thënë se problemi vjen si rezultat i dështimit të një certifikate e integruar në shfletues e cila ka skaduar ditën e sotme.

Duke qenë se problemi vjen nga një certifikatë, nuk adresohet duke ri-instaluar shtojcat dhe nëse provoni do të merrni mesazh gabimi.

Në mënyrë që shtojcat ti rikthehen normalitetit, Mozilla duhet të dërgojë përditësim. Kompania pranoi problemi në forumet e saj dhe konfirmoi se ekipi i Mozilla po punon për ta zgjidhur.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë