Sheherzade kapet mat në bikini, dëshpëron me linjat trupore

28.04.2018 11:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Sheherzade kapet mat në bikini, dëshpëron me linjat trupore

34 vjeçarja Berguzar Korel njihet për bukurinë e saj natyrale.

Berguzar Korel e njohur për publikun shqipar me rolin e “Sheherzade” për vite ka mahnitur shikuesit e ekranit televiziv me bukurinë e saj.

Se kurrë nuk ka pasur probleme me mbipeshë e dëshmojnë veshjet e saj, në të cilat gjithnjë është shfaqur për mrekulli. Megjithatë në rroba banjo nuk mund të fshihet asgjë, andaj edhe fotografitë e shkrepura të aktores turke kanë dëshpëruar shumëkëd.
Berguzar Korel luajtur rolin e “Sheherzadja” në seialin “Njëmijë e një net” dhe pati thyer rekorde të shikueshmërisë, ky serial është xhiruar në vitin 2006.

Edhe që nga ai vit aktorja mbeti në zemrat e shumë njerëzve, dhe që në çdo paraqitje të saj ajo komentohet shumë.

Kujtojmë se Berguzar Korel është përfolur dhe për krizat e shumta në martesën e saj me aktorin e njohur, Sulltanin, përshkak të skenave të nxehta të tij me aktoren e njohur Merjem Uzerli, e cila në film luan rolin e gruas së Sulltanit, duke bërë kështu që ajo të shprehë haptazi xhelozinë e saj.

Në një intervistë Berguzar Korel tregoi rreth dashurisë së saj me Halitin:

“Haliti është dashuria e vërtetë e jetës sime. Këtë e kemi biseduar shpesh edhe me Halitin, më mirë që s’është bërë më herët. Unë kur e kam njohur në fillim Halitin, ai ka qenë 32 vjeç dhe ishte shumë më ndryshe. Unë isha 21-vjeçare. Sikur të kishte nisur lidhja atëherë, ndoshta Haliti nuk do të ishte bashkëshorti im. Ne u njohëm në serialin “Binbir Gece”, u dashuruam aty dhe u martuam”.

Tashmë Berguzar Korel dhe Halit Ergenç kanë afro 5 vite martesë ku kanë dhe një fëmijë të cilin e quajnë Ali.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ja sesi të shkarkoni të dhënat personale të ruajtura nga Apple

Ja sesi të shkarkoni të dhënat personale të ruajtura nga Apple

Valverde: Rikthimi i Neymarit i vështirë, por gjithçka mund të ndodhë

Valverde: Rikthimi i Neymarit i vështirë, por gjithçka mund të ndodhë

Alexis Sanchez u kërkon agjentëve ta negociojnë largimin nga Manchester United

Alexis Sanchez u kërkon agjentëve ta negociojnë largimin nga Manchester United

Liderët Evropian kërcënojnë me sanksione shtetet që fshihen pas sulmeve kibernetike

Liderët Evropian kërcënojnë me sanksione shtetet që fshihen pas sulmeve kibernetike

Nëse sperma ju është e tillë, menjëherë shkoni te mjeku!

Nëse sperma ju është e tillë, menjëherë shkoni te mjeku!

Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë: Historia interesante për gruan që supozohet se mban rekordin e fëmijëve të lindur!

Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë: Historia interesante për gruan që supozohet se mban rekordin e fëmijëve të lindur!

Nuk na duhet operë çdo natë – Jurgen Klopp vazhdon ta kritikojë Ligën e Kombeve

Nuk na duhet operë çdo natë – Jurgen Klopp vazhdon ta kritikojë Ligën e Kombeve

Koreja e Veriut përgjegjëse për vjedhjen e 571 milionë dollarëve në monedha kriptografike

Koreja e Veriut përgjegjëse për vjedhjen e 571 milionë dollarëve në monedha kriptografike

Lopetegui: Jam i qetë, klubi më mbështet

Lopetegui: Jam i qetë, klubi më mbështet

Google Play Store do të kushtojë 40 dollarë për prodhuesit e telefonëve dhe tabletëve Android në Evropë

Google Play Store do të kushtojë 40 dollarë për prodhuesit e telefonëve dhe tabletëve Android në Evropë

Ngjizja jashtëtrupore: Kur rekomandohet përdorimi i qelizave të dhuruara

Ngjizja jashtëtrupore: Kur rekomandohet përdorimi i qelizave të dhuruara

Pogba: Më pëlqen presioni për ndeshjen e madhe ndaj Chelseat

Pogba: Më pëlqen presioni për ndeshjen e madhe ndaj Chelseat

Legalizimi i kanabisit, po kërkohen punëtorë të rinj – kompania kanadeze ofron 50 dollarë për orë (Foto)

Legalizimi i kanabisit, po kërkohen punëtorë të rinj – kompania kanadeze ofron 50 dollarë për orë (Foto)

Rama: Po vlerësohet mundësia e krijimit të një kuadrit rregullator për kriptomonedhat

Rama: Po vlerësohet mundësia e krijimit të një kuadrit rregullator për kriptomonedhat

Punonjësi iku me vrap dhe u mbyll në furgon, nga frika prej deles që e ndiqte (Video)

Punonjësi iku me vrap dhe u mbyll në furgon, nga frika prej deles që e ndiqte (Video)

Ibrahimovic: Inter – Milan? Le të fitojë më i miri

Ibrahimovic: Inter – Milan? Le të fitojë më i miri