Sensuale dhe atraktive, ashtu siç dinë veç Emily!

03.05.2019 17:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Sensuale dhe atraktive, ashtu siç dinë veç Emily!

Në mesin e modeleve më të kërkuara dhe më të famshme në botë është padyshim, Emily Ratajkowski.

E njohur për guximin e saj në veshje, dhe poza seksi, 27 vjeçarja kujdeset që çdo herë të vijë atraktive.

Emily ka ndarë me mbi 22 milionë ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit disa imazhe joshëse ku edhe ka impresionuar me linjat dhe bukurinë natyrale.

Në një veshje të ngushtë në të cilën kishte zbuluar belin e hollë dhe linjat perfekte, Emily u shfaq më në formë se kurrë më parë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Sensuale dhe atraktive, ashtu siç dinë veç Emily!

Sensuale dhe atraktive, ashtu siç dinë veç Emily!

Shqipëria me numër të lartë gazetarësh krahasuar me Evropën

Shqipëria me numër të lartë gazetarësh krahasuar me Evropën

Çështja Huawei, shkarkohet Sekretari Britanik i Mbrojtjes

Çështja Huawei, shkarkohet Sekretari Britanik i Mbrojtjes

Google manualisht ka analizuar 1 milionë video për përmbajtje terroriste

Google manualisht ka analizuar 1 milionë video për përmbajtje terroriste

Assange do të kundërshtojë ekstradimin në SHBA

Assange do të kundërshtojë ekstradimin në SHBA

Kriptomonedha e Facebook më pranë realitetit

Kriptomonedha e Facebook më pranë realitetit

Miliona euro të shpenzuara nga shqiptarët e Kosovës në telefona

Miliona euro të shpenzuara nga shqiptarët e Kosovës në telefona

Ekrani revolucionar i OnePlus 7 shfaqet në gjithë madhështinë e tij

Ekrani revolucionar i OnePlus 7 shfaqet në gjithë madhështinë e tij

Facebook shpalos vizionin e një rrjeti social tjetër

Facebook shpalos vizionin e një rrjeti social tjetër

Për botën është ëndërr ndërsa në Korenë e Jugut 260 mijë qytetarë po përdorin 5G

Për botën është ëndërr ndërsa në Korenë e Jugut 260 mijë qytetarë po përdorin 5G

Huawei hyn në botën e televizorëve

Huawei hyn në botën e televizorëve

Telefonët e rinj buxhetor të Google fillojnë nga 399 dollarë

Telefonët e rinj buxhetor të Google fillojnë nga 399 dollarë

E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

Google do të fshijë automatikisht historikun e kërkimit dhe vendndodhjes

Google do të fshijë automatikisht historikun e kërkimit dhe vendndodhjes

Kush është kompania që do ti marrë Apple 4.5 miliardë dollarë

Kush është kompania që do ti marrë Apple 4.5 miliardë dollarë

Apple i afrohet përsëri vlerës së 1 trilionë dollarëve

Apple i afrohet përsëri vlerës së 1 trilionë dollarëve