Selena Gomez rikthehet me një këngë spanjolle në treg e cila do t`ju rrëmbejë zemrën

15.01.2021 15:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Selena Gomez rikthehet me një këngë spanjolle në treg e cila do t`ju rrëmbejë zemrën

Kënga e re e Selena gomez po bën bujë të madhe në tregun muzikor.

Selena gomez ka publikuar këngën e re ‘De Una Vez’, shkruan lajmi.net.

Selena përmes këngës së re përshkruan udhëtimin e saj duke punuar në shëndetin e saj mendor, duke kapërcyer dhimbjen e së kaluarës.

Selena hyri në Instagram për të thënë se, “Ky është fillimi i diçkaje që unë kam dashur të eksploroj për kaq kohë. Shpresoj ta doni aq shumë sa unë. “

 

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Selena Gomez rikthehet me një këngë spanjolle në treg e cila do t`ju rrëmbejë zemrën

Selena Gomez rikthehet me një këngë spanjolle në treg e cila do t`ju rrëmbejë zemrën

Transferimet më të shtrenjta në histori të Premier Leauge gjatë afatit të janarit

Transferimet më të shtrenjta në histori të Premier Leauge gjatë afatit të janarit

Gattuso me shumë mungesa në mbrojtje, Rrahmani mund të luajë sërish në fundjavë

Gattuso me shumë mungesa në mbrojtje, Rrahmani mund të luajë sërish në fundjavë

‘Shiko kush luan” drejt fundit, Luana zbulon detajet e pathëna

‘Shiko kush luan” drejt fundit, Luana zbulon detajet e pathëna

Facebook, Twitter dhe Youtube ia fshijnë disa postime Trumpit

Facebook, Twitter dhe Youtube ia fshijnë disa postime Trumpit

Valladolid befason Getafe

Valladolid befason Getafe

Bitcoin tejkalon vlerën 30.000 dollarë për herë të parë

Bitcoin tejkalon vlerën 30.000 dollarë për herë të parë

Wenger: Unë nuk do të refuzoja të kthehesha në Arsenal

Wenger: Unë nuk do të refuzoja të kthehesha në Arsenal

A është vera shkaku i dhimbjeve të kokës?

A është vera shkaku i dhimbjeve të kokës?

Intervistë me seksologun Hajrullah Fejza: Vdekjet e të moshuarve në motele nga viagra, fajtorë kryesor mjekët dhe farmacistët

Intervistë me seksologun Hajrullah Fejza: Vdekjet e të moshuarve në motele nga viagra, fajtorë kryesor mjekët dhe farmacistët

SHBA: Pentagoni urdhërohet të tregojë gjithçka di për UFO-t brenda 180 ditëve

SHBA: Pentagoni urdhërohet të tregojë gjithçka di për UFO-t brenda 180 ditëve

Këta janë lojtarët pa kontratë pas gjashtë muajve

Këta janë lojtarët pa kontratë pas gjashtë muajve

JLo me performancë ‘live’ për Vitin e Ri

JLo me performancë ‘live’ për Vitin e Ri

Kënga më e re nga Hekurani dhe Violeta “Amaneti i mërgimtarit”

Kënga më e re nga Hekurani dhe Violeta “Amaneti i mërgimtarit”

Pse femrat kanë simptoma më të lehta të COVID-19 sesa meshkujt?

Pse femrat kanë simptoma më të lehta të COVID-19 sesa meshkujt?

Diego Costa pritet të largohet nga Atletico

Diego Costa pritet të largohet nga Atletico