Selena Gomez lut fansat për vendin e parë

17.01.2020 22:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Selena Gomez lut fansat për vendin e parë

Selena Gomez sapo ka lansuar albumin e ri ‘Rare’ album shumë personal për këngëtaren pasi ajo flet se si arriti të qëndronte e fortë dhe besimtare duke luftuar sëmundjen e saj dhe ndarjen nga ish i dashuri Justin Bieber.

Mesa duket Selena ndihet shumë krenare për projektin e saj të ri pasi që ajo po lut fansat që të bëjn cdo gjë që ajo të arrijë poziten e parë.Tani për tani ajo pozitë është e zën nga reperi i ri Roddy Rich me albumin tij ‘Sorry Im Antisocial’. Reperi një javë më parë pengoi ish të dashurin e Selena Gomez ,Justin Bieber. Kënga e Bieber pas rikthimit të tij ‘Yummy’ nuk arriti ta rrëzonte këngën e reperit ‘The Box’ nga pozita e parë.

Ashtu si Selena edhe Justin i luti fansat që të mundohen shumë për këngën e tij duke iu kërkuar atyre ta blinin disa herë.Të dy po kritikohen nga media dhe njërëzit pasi duken shumë jo të sinqertë dhe patetikë me veprimet e tyre.

Helping herself out: Selena Gomez released Rare on January 10 and has been going out to various stores to buy as many copies as she can in order to boost the record's chances of taking the top slot on the album chart

Selena postoi një video në llogarinë e saj në instagram teksa tregonte që do të blinte sa më shume kopje të albumit të saj.

“Mirë, kështu që edhe një ditë për të parë nëse mund të blej sa më shumë albume të jetë e mundur, kështu që ne aktualisht do të shkojmë në Target dhe Best Buy dhe Walmart” tha ajo.

“A jam pak si e dëshpëruar për ta bërë këtë tani? Nuk me intereson.Nuk më intereson, sepse ky album është kaq i rrallë. Unë jam shumë, shumë, shumë e etur dhe e entuziazmuar që ta bëjë … Vetëm me të vërtetë ndegjojeni albumin! ”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket

“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket

“Dashuria nuk njeh koronavirus”/ Foto prekëse, 92-vjeçari i lyen flokët bashkëshortes

“Dashuria nuk njeh koronavirus”/ Foto prekëse, 92-vjeçari i lyen flokët bashkëshortes

E izoluar me të dashurin, Dua Lipa reflekton: Koronavirusi ishte një “thirrje zgjimi”!

E izoluar me të dashurin, Dua Lipa reflekton: Koronavirusi ishte një “thirrje zgjimi”!

Conte dhe futbollistët pranojnë uljen e pagave tek Interi

Conte dhe futbollistët pranojnë uljen e pagave tek Interi

Arbenita e bllokuar në Londër: Nuk mund të takoj Feron!

Arbenita e bllokuar në Londër: Nuk mund të takoj Feron!

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët

Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Weber: Kriza institucionale-kushtetuese në Kosovë, rezultat i gabimeve të mëparshme të BE-së dhe SHBA-së në dialog

Weber: Kriza institucionale-kushtetuese në Kosovë, rezultat i gabimeve të mëparshme të BE-së dhe SHBA-së në dialog

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë