Selena Gomez dhe Hailey Bieber ‘darkojnë’ së bashku

13.01.2020 22:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Selena Gomez dhe Hailey Bieber ‘darkojnë’ së bashku

Selena Gomez dhe Hailey Bieber i cuditën fansat kur u shfaqën të dyja në të njëjtin restaurant.Mirëpo mesa duket dyshja nuk ishte së bashku. Selena ishte aty me shoqërinë e saj për të festuar lansimin e albumit të saj të ri ‘Rare’.

Ndërsa Hailey ishte në dark me shoqen e saj modelen Madison Beer.Siq shihet paraqitja e tyre në të njëjtin vend ishte e paplanifikuar por kjo nuk ndaloi fansat e Selena Gomez që të sulmonin Hailey Bieber dhe shoqen e saj.

Mirëpo Madison u sqarua duke thënë që ajo është shoqe e mirë e Selenes dhe asgjë nuk u bë për ta vë atë në një pozicion të keq.

Coincidental: Hailey was there for a simple dinner with friends, not to ruin the singer's night

Kurse Selena i doli asaj në mbrotje duke i kritukuar fansat e saj për urretjen e treguar.

Longtime friends: Selena defended her friend Madison, calling out the trolls for their 'disgusting' behavior

‘Kjo është e neveritshme duke i lexuar të gjitha këto. Kjo nuk ishte aspak e qëllimshme.Jam shumë e zhgënjyer që njerëzit do të flasin me dikë kështu, ‘shkroi Selena. ‘Unë e kam njohur Madison që kur ishte fëmijë dhe e shikova teksa ajo vazhdojë të bëhet gruaja që është. Nuk ka asnjë problem. ‘

Edhe pse nuk e përdori emrin e Hailey Bieber shihet se kengëtarja nuk ndihet në siklet nga gruaja e ishit të saj Justin Bieber.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Skenës muzikore i shtohet edhe një këngëtar

Skenës muzikore i shtohet edhe një këngëtar

Bebe Rexha flet për albumin e saj të ri, thotë se është autobiografik

Bebe Rexha flet për albumin e saj të ri, thotë se është autobiografik

Në shkurt kënga e re, një tjetër vepër arti nga Capital T

Në shkurt kënga e re, një tjetër vepër arti nga Capital T

Shkencëtarët më në fund zbulojnë shkakun e flokëve gri: Stresi nuk është fajtor, por…

Shkencëtarët më në fund zbulojnë shkakun e flokëve gri: Stresi nuk është fajtor, por…

Loredana ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku Hana shihet duke hedhur hapat e parë

Loredana ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku Hana shihet duke hedhur hapat e parë

FA Cup, kalojnë Man.City e Man Utd/ Napoli frenon Juven

FA Cup, kalojnë Man.City e Man Utd/ Napoli frenon Juven

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

Kupa “Nëna Terezë” bashkon skuadrat nga Kosova dhe Shqipëria

Kupa “Nëna Terezë” bashkon skuadrat nga Kosova dhe Shqipëria

Kualifikohet Chelsea, Tottenhami ndeshje shtesë me Southamptonin

Kualifikohet Chelsea, Tottenhami ndeshje shtesë me Southamptonin

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit

Gol nga mesfusha/ E pabesueshme çfarë ka bërë shoku i Gjimshitit

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Spinnazzola vishet zikaltër, priten edhe tre të tjere

Spinnazzola vishet zikaltër, priten edhe tre të tjere

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify