Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

24.03.2019 23:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

Daphne Joy është e lumtur që pranvera ka nisur.

Dhe, për të dëshmuar se sa e gëzuar është për motin më të ngrohtë, modelja filipinase ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Seksbomba aziatike është shfaqur me një kostum joshës të larjes, teksa po shijonte një pushim ëndrrash në Bali.

Bukuroshja, e cila ka një fëmijë nga lidhja që ka pasur dikur me reperin e famshëm, 50 Cent, i ka treguar po ashtu 1.3 milion ndjekësve të saj se i është nënshtruar një trajtimi laserik.

Ajo ka zbuluar se ka hequr qimet nga këmbët, krahët, por edhe nga zonat intime, për t’u dukur sa më seksi. /Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

Seksbomba filipinase qet foto marramendëse, reklamon trupin fantastik (Foto)

Shfletuesi i ri Edge i Microsoft mund të jetë fundi i Chrome

Shfletuesi i ri Edge i Microsoft mund të jetë fundi i Chrome

Macja agresive ndaj kalimtarëve, nuk sulmon gratë dhe fëmijët (Video)

Macja agresive ndaj kalimtarëve, nuk sulmon gratë dhe fëmijët (Video)

iPhone i 2019 do të ketë një teknologji që Galaxy S10 e ofron tashmë

iPhone i 2019 do të ketë një teknologji që Galaxy S10 e ofron tashmë

Nokia thotë se telefonët e saj kanë dërguar gabimisht informacione në Kinë

Nokia thotë se telefonët e saj kanë dërguar gabimisht informacione në Kinë

“Dark Mode” vjen edhe në Windows me Chrome 74

“Dark Mode” vjen edhe në Windows me Chrome 74

Aplikacionet Android funksionojnë ngadalë? Ja çfarë duhet të bëni

Aplikacionet Android funksionojnë ngadalë? Ja çfarë duhet të bëni

Një ransomware bllokon të dhënat derisa youtuberi PewDiePie të arrijë 100 milionë abonentë

Një ransomware bllokon të dhënat derisa youtuberi PewDiePie të arrijë 100 milionë abonentë

Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

Rrotullimi si pjata e mikrovalës, sfida e fundit që po realizohet nga të rinjtë (Video)

Rrotullimi si pjata e mikrovalës, sfida e fundit që po realizohet nga të rinjtë (Video)

Lansimi i Zgjidhjes Digjitale “EduPerformanca” të Projektit Tech4Policy

Lansimi i Zgjidhjes Digjitale “EduPerformanca” të Projektit Tech4Policy

Galaxy S10 5G del në shitje më 5 Prill

Galaxy S10 5G del në shitje më 5 Prill

Dy javë nga debutimi dhe Devil May Cry 5 ka shitur 5 milion kopje

Dy javë nga debutimi dhe Devil May Cry 5 ka shitur 5 milion kopje

Shërbimi i transferimit të të dhënave Firefox Send mbërrin në Android

Shërbimi i transferimit të të dhënave Firefox Send mbërrin në Android

ICT Awards për herë të parë në Vlorë, takime edhe në Tiranë, Prishtinë, Ferizaj, Mitrovicë dhe Pejë

ICT Awards për herë të parë në Vlorë, takime edhe në Tiranë, Prishtinë, Ferizaj, Mitrovicë dhe Pejë

Videot janë formati me angazhimin më të lartë në Facebook

Videot janë formati me angazhimin më të lartë në Facebook