Seks në park në mes të ditës, ja si reagojnë kalimtarët (VIDEO +18)

17.09.2016 11:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Seks në park në mes të ditës, ja si reagojnë kalimtarët (VIDEO +18)

Kjo nuk është hera e parë që një çift kapet duke kryer marrëdhënie seksuale në vende publike, madje edhe në mes të ditës në vende të mbushura me familjet me fëmijë.

Por rasti në fjalë vjen nga Gjermania dhe ajo që duket e habitshme është fakti se dy të dashuruarit e rinj nuk duken aspak të shqetësuar pavarësisht se rreth e qark tyre ka qindra njerëz të tjerë.

Këta dy të rinj janë filmuar në një park publik në Berlin, poshtë hijes së një peme, në mes të ditës pa e vrarë fare mendjen kanë kryer marrëdhënie seksuale.Një shfaqje që, siç ndodh shpesh, është filmuar nga disa kalimtarë të cilët vunë re çiftin dhe kanë nxjerrë menjëherë telefonat nga xhepat e tyre dhe kanë regjistruar gjithçka, ku më pas video ka përfunduar edhe në web.

Njerëzit i afrohen çiftit duke i bërë video, por dukej se prania e tyre nuk i ka penguar aspak dy të rinjtë që të vazhdojnë punën e tyre. Videoja menjëherë sapo u publikua në Liveleak arriti mbi 110,000 shikime

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer i kthehet tregut të beqareve

Jennifer i kthehet tregut të beqareve

Sasi e njëjtë lëngu në tri gotat e madhësive të ndryshme, që ofron lokali i ushqimeve të shpejta (Video)

Sasi e njëjtë lëngu në tri gotat e madhësive të ndryshme, që ofron lokali i ushqimeve të shpejta (Video)

Griezmann zbulon se ishte afër kalimit në Ligën Premier në vitin 2014, por edhe se Guardiola e kërkoi te Barcelona B

Griezmann zbulon se ishte afër kalimit në Ligën Premier në vitin 2014, por edhe se Guardiola e kërkoi te Barcelona B

Shpërthen MC Qoppa me Ibishin, kritika të “rrasta” politikanëve për  rastin e Kumanovës

Shpërthen MC Qoppa me Ibishin, kritika të “rrasta” politikanëve për rastin e Kumanovës

Skelat rrëzohen papritmas, kalimtari shpëton pa asnjë lëndim (Video)

Skelat rrëzohen papritmas, kalimtari shpëton pa asnjë lëndim (Video)

Mos keni turp të pyesni përse shpesh ju kruhet prapanica

Mos keni turp të pyesni përse shpesh ju kruhet prapanica

Formacionet startuese: Baseli i dëshiron pikët ndaj Unitedit

Formacionet startuese: Baseli i dëshiron pikët ndaj Unitedit

Apple zbuloi një punësim ilegal të studentëve në një fabrikë të iPhone X në Kië

Apple zbuloi një punësim ilegal të studentëve në një fabrikë të iPhone X në Kië

Habit Rovena Dilo…nuk do e besoni çfarë u ka bërë flokëve! (Foto)

Habit Rovena Dilo…nuk do e besoni çfarë u ka bërë flokëve! (Foto)

Hazard kalon Chelsean në epërsi ndaj Qarabagut (Video)

Hazard kalon Chelsean në epërsi ndaj Qarabagut (Video)

Duke pastruar kanalizimin, gjetën një gjallesë shumë të rrallë (Foto)

Duke pastruar kanalizimin, gjetën një gjallesë shumë të rrallë (Foto)

Mos i harroni asnjëherë: Me tri pyetje e kuptoni nëse dikush po pëson sulm në tru

Mos i harroni asnjëherë: Me tri pyetje e kuptoni nëse dikush po pëson sulm në tru

E pabesueshme! Robert Alia përlotet "live" në studio!

E pabesueshme! Robert Alia përlotet "live" në studio!

Munishi pas humbjes ndaj Feronikelit: Nuancat vendosën ndeshjen e sotme

Munishi pas humbjes ndaj Feronikelit: Nuancat vendosën ndeshjen e sotme

I dini emrat e fëmijëve të artistëve, por a e dini domethënien e tyre?

I dini emrat e fëmijëve të artistëve, por a e dini domethënien e tyre?

Samsung themelon një qendër kërkimore të inteligjencës artificiale

Samsung themelon një qendër kërkimore të inteligjencës artificiale