Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

28.04.2020 22:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Një grua në Rusi vrau shoqen e saj dhe pjesët e trupit ia hodhi në lumë dhe në koshin e plehrave. Gruaja 35 vjeçare, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, ishte duke pirë diçka në një lokal, në qytetin Skopin të Rusisë, së bashku me shoqen e saj 58-vjeçare (viktimën).

Dyshohet se në lokal ndodhi dhe konflikti midis shoqeve, e cila agravoi më pas në vdekjen e njërës prej tyre. 35 vjeçarja, pasi vrau shoqen, mendohet se ka futur pjesët e trupit të saj në qese dhe një pjesë i ka hedhur në lumin Vyodra dhe një pjesë tjetër në një kosh mbeturinash.

Një ditë pas krimit, ajo ka shkuar në policinë lokale për të denoncuar humbjen e shoqes, shkruajnë mediat e huaja. Menjëherë pas denoncimit, policia nisi kërkimet në terren, nga ku zbuloi se një pjesë e trupit të së ndjerës, kishte përfunduar në ushqim për qentë endacakë.

Më pas nën presionin e agjentëve të policisë, 35-vjeçarja mësohet se ka pranuar krimin dhe tashmë mund të dënohet deri në 15 vite burg, shkruajnë mediat e huaja.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Paralajmëron kancelarja gjermane: Gjermania do të zhytet në recesionin më të keq që nga Lufta e Dytë Botërore

Paralajmëron kancelarja gjermane: Gjermania do të zhytet në recesionin më të keq që nga Lufta e Dytë Botërore

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

A ka vdekur Kim Jong Un?! Flet zyrtari i lartë i Koresë së Jugut (Foto)

A ka vdekur Kim Jong Un?! Flet zyrtari i lartë i Koresë së Jugut (Foto)

Lidershipi i kancelares Merkel: Një udhëheqëse e vërtetë

Lidershipi i kancelares Merkel: Një udhëheqëse e vërtetë

Kancelarha gjermane: BE do të jetë e fokusuar në luftën kundër virusit

Kancelarha gjermane: BE do të jetë e fokusuar në luftën kundër virusit

Në Shtetet e Bashkuara numri i vdekjeve nga koronaviruis ka nisur të bie

Në Shtetet e Bashkuara numri i vdekjeve nga koronaviruis ka nisur të bie