Rrahmani në versionin e liderit, Verona barazon me Udinesen

24.09.2019 21:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rrahmani në versionin e liderit, Verona barazon me Udinesen

Barazim pa gola në sfidën që hapi javën e 5-të të Serie A. Në Bentegodi Verona dhe Udinese ndanë pikët në një ndeshjet të cilët vendasit e luajtën më mirë dhe e kërkuan më shumë fitoren por në fund nuk ja arritën qëllimit.

Me Marash Kumbullën të skualifikuar për shkak të kartonit të kuq që mori ndaj Juventusit por me Amir Rrahmanin në versionin e liderit me këtë të fundit që tentoi edhe në 3 raste të tentonte portën kundërshtare por pa rrezikshmërinë e duhur, Verona tregoi edhe njëherë se di të luajë një futboll të bukur dhe do të jetë një skuadër do të respektohet nga të gjithë në këtë sezon të Serie A.

Me barazimin që mori Verona u ngjit në kuotën e 5 pikëve ndërsa Udinese u rikthye te rezultatet pozitive pas 3 humbjesh rresht dhe u ngjit në kuotën e 4 pikëve./supersport.al

Në ring vdiq boksieri dublant, kishte hyrë në Shqipëri me dokumenta false

Top Channel

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


U tha që s’është miliardere, por blerjet e fundit e dëshmojnë të kundërtën

U tha që s’është miliardere, por blerjet e fundit e dëshmojnë të kundërtën

Futbollistët e famshëm me të cilët femrat ëndërrojnë të flenë

Futbollistët e famshëm me të cilët femrat ëndërrojnë të flenë

Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

12 klubet e Superligës rezultojnë negativ në koronavirus, gati për rikthimin e garës

12 klubet e Superligës rezultojnë negativ në koronavirus, gati për rikthimin e garës

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Rodgers: Kur kisha  infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Rodgers: Kur kisha infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

“La Liga do të përfundonte nëse Real Madridi do të ishte lider”

“La Liga do të përfundonte nëse Real Madridi do të ishte lider”

Kush është Arbër Bytyqi, futbollisti shqiptar?

Kush është Arbër Bytyqi, futbollisti shqiptar?

Efektet e lëngut të patates

Efektet e lëngut të patates

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Mbappe lëvdon Reds dhe trajnerin Klopp

Mbappe lëvdon Reds dhe trajnerin Klopp