Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK

15.02.2020 11:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK

Të premten në Bresje të Fushë Kosovë është raportuar se dy meshkuj kanë pranuar trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), pasi të njëjtit dyshohet se janë rrahur me dy persona tjerë, pas një mosmarrëveshje.

Kështu thuhet në raportin e 24 orëve të fundit të Policisë së Kosovës.

“Dy të dyshuar tjerë gjenden në arrati. Gjatë kontrollit në automjetin e dy të dyshuarve është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë  me 19 copë fishekë”, thuhet në këtë njoftim. 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


‘Kali i Trojës’ brenda Bashkimit Evropian!

‘Kali i Trojës’ brenda Bashkimit Evropian!

Serbia i liroi para kohe të dënuarit që ekzekutuan familjën Bogujevci!

Serbia i liroi para kohe të dënuarit që ekzekutuan familjën Bogujevci!

Zyba ka kërkuar shkarkimin e kryeshefes ekzekutive të Inspektoratit të Policisë së Kosovës

Zyba ka kërkuar shkarkimin e kryeshefes ekzekutive të Inspektoratit të Policisë së Kosovës

Albena Reshitaj, kërcënon me protesta

Albena Reshitaj, kërcënon me protesta

Qytetarët ankohen: Kryeministër, shih skelat pa mbrojtëse, të çarat i mbushin me shkumë e ikin

Qytetarët ankohen: Kryeministër, shih skelat pa mbrojtëse, të çarat i mbushin me shkumë e ikin

Ymeri: Albin, e ke gabim që ke ndryshuar veç pse jeni kryeministër

Ymeri: Albin, e ke gabim që ke ndryshuar veç pse jeni kryeministër

Ali Berisha: Do ta mbrojmë me të gjitha format demokratike taksën 100 për qind

Ali Berisha: Do ta mbrojmë me të gjitha format demokratike taksën 100 për qind

Qeveria krijon ekip për heqjen e tarifës

Qeveria krijon ekip për heqjen e tarifës

Trump: Kjo është lista e kandidatëve për Drejtor të Inteligjencës

Trump: Kjo është lista e kandidatëve për Drejtor të Inteligjencës

Mallkimi im për Serbinë: i paç në krye politikanët që i patëm ne për 20 vjet!

Mallkimi im për Serbinë: i paç në krye politikanët që i patëm ne për 20 vjet!

Babai i futbollistit serb thotë se i biri do të luajë për Kosovën, për përjashtimin nga puna nuk flet

Babai i futbollistit serb thotë se i biri do të luajë për Kosovën, për përjashtimin nga puna nuk flet

Mjeku ‘popullor’ shqiptar që shëron me të prekur, 5 mijë € për të ngelur me shtatzanë

Mjeku ‘popullor’ shqiptar që shëron me të prekur, 5 mijë € për të ngelur me shtatzanë

Historiani: Krimet u harruan në emër të vllaznim-bashkimit në Jugosllavinë komuniste, por po na përsëritën tash

Historiani: Krimet u harruan në emër të vllaznim-bashkimit në Jugosllavinë komuniste, por po na përsëritën tash

MKRS-së: Reagimi ka me qenë i ashpër për rastin e futbollistit Ilija Ivic

MKRS-së: Reagimi ka me qenë i ashpër për rastin e futbollistit Ilija Ivic

Skandali diplomatik: Presidenti e dha lajmin e rrejshëm për njohjen nga Xhamajka

Skandali diplomatik: Presidenti e dha lajmin e rrejshëm për njohjen nga Xhamajka

Reagon “Petrol Company”

Reagon “Petrol Company”