Rooney mungon ndaj Middlesbrough

30.12.2016 20:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rooney mungon ndaj Middlesbrough

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka konfirmuar se Wayne Rooney nuk do të luajë në ndeshjen kundër Middlesbrought që zhvillohet nesër.

Më herët gjatë kësaj jave, portugezi kishte paralajmëruar se Rooney ka mbyllur vitin shkaku i lëndimit të muskulit.
Mourinho ka njoftuar se në skuadër është rikthyer Luke Shaw, i cili mund të paraqitet në ndeshjen e ardhshme.
“Luke Shaw ka stërvitur pa ndonjë problem, por nuk mendoj se është gati të fillojë. Rooney është ende i lënduar”, ka thënë Mourinho

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Iniesta dyfishon epërsinë e Barcelonës ndaj Malagas (Video)

Iniesta dyfishon epërsinë e Barcelonës ndaj Malagas (Video)

Deulofeu kalon Barçën në epërsi me një gol të bukur me thembër (Video)

Deulofeu kalon Barçën në epërsi me një gol të bukur me thembër (Video)

Skrinar beson te fitorja: Do t’i shënojmë gol Napolit, jemi Interi

Skrinar beson te fitorja: Do t’i shënojmë gol Napolit, jemi Interi

Mourinho: Huddersfield fitoi me meritë

Mourinho: Huddersfield fitoi me meritë

Balotelli zgjedh mes Realit dhe Barçës, tregon tre trajnerët më të mirë në karrierë

Balotelli zgjedh mes Realit dhe Barçës, tregon tre trajnerët më të mirë në karrierë

Werner ëndërron të luaj për Man Unitedin

Werner ëndërron të luaj për Man Unitedin

Gjilani vazhdon pa humbje, ndanë pikët me Vllazninë

Gjilani vazhdon pa humbje, ndanë pikët me Vllazninë

Andre Silva nuk po bind te Milani, gati transferimi i tij në Angli

Andre Silva nuk po bind te Milani, gati transferimi i tij në Angli

Joe Hart pre e hajdutëve: Telefoni, portofoli dhe disa gjëra të çmuara në duart e grabitësve

Joe Hart pre e hajdutëve: Telefoni, portofoli dhe disa gjëra të çmuara në duart e grabitësve

Chelsea – Watford, formacionet startuese

Chelsea – Watford, formacionet startuese

Barjam Jashanica transferohet në Rusi

Barjam Jashanica transferohet në Rusi

Bryant viziton Parisin, dhuron spektakël në stërvitje me yjet e PSG-së (Foto/Video)

Bryant viziton Parisin, dhuron spektakël në stërvitje me yjet e PSG-së (Foto/Video)

Gjilani dhe Prishtina synojnë fitore për kreun e tabelës

Gjilani dhe Prishtina synojnë fitore për kreun e tabelës

Kapiteni Basha me dy gola të shënuar udhëheq Barin drejt Series A (Video)

Kapiteni Basha me dy gola të shënuar udhëheq Barin drejt Series A (Video)

Spalletti ironizon me trajnerin e Napolit: Sot do të ishte ministër i ekonomisë (Video)

Spalletti ironizon me trajnerin e Napolit: Sot do të ishte ministër i ekonomisë (Video)