Ronaldo nuk stërvitë me skuadrën, rrezikon ndeshjen me Napolin

27.02.2019 19:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ronaldo nuk stërvitë me skuadrën, rrezikon ndeshjen me Napolin

Cristiano Ronaldo ka pasur një problem në kyçin e këmbës dhe do të futet në teste për të kuptuar shkallën e lëndimit,

Lajmi është konfirmuar nga Juventusi dhe gjasat që ai të mungojë ndaj Napolit janë të mëdha.

Klubi e ka konfirmuar me një deklaratë për media, ku kanë treguar që Douglas Costa dhe Ronaldo kanë stërvitur të ndarë nga skuadra.

Cristiano Ronaldo . (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Testimet për këmbën do të bëhen sot dhe nesër, për ta kuptuar pastaj se a do të jetë në gjendje të luajë në fundjavë.

Lëndimi është marr në ndeshje me Bolognan.

Ronaldo . (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Emre Can dhe Miralem Pjanic kanë stërvitur rregullisht, ndërsa Sami Khedira është në pushim shkaku i operacionit në zemër.

Juventusi luan si mysafirë i Napolit të dielën nga ora 20:30. /Telegrafi/


Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ja arsyeja se pse fëmijët qajnë gjithmonë kur janë në aeroplan

Ja arsyeja se pse fëmijët qajnë gjithmonë kur janë në aeroplan

Tesla prezanton SUV e ri Model Y javën e ardhshme

Tesla prezanton SUV e ri Model Y javën e ardhshme

Njerëzit që shikojnë televizor për orë të gjata kanë një memorie më të dobët

Njerëzit që shikojnë televizor për orë të gjata kanë një memorie më të dobët

Zyrtarizohet standardi i uebit që do ti japë fund fjalëkalimeve

Zyrtarizohet standardi i uebit që do ti japë fund fjalëkalimeve

Lego i përgjigjet telefonëve me ekrane me palosje të Samsung dhe Huawei

Lego i përgjigjet telefonëve me ekrane me palosje të Samsung dhe Huawei

Vaji që lufton kancerin e mushkërive

Vaji që lufton kancerin e mushkërive

Aplikacioni Mail në Windows 10 pajiset me “Dark Mode”

Aplikacioni Mail në Windows 10 pajiset me “Dark Mode”

Si të bëni lëngun me mollë e kumbulla të thata që mjekon zorrën e trashë

Si të bëni lëngun me mollë e kumbulla të thata që mjekon zorrën e trashë

Orët inteligjente, Apple udhëheq bindshëm

Orët inteligjente, Apple udhëheq bindshëm

Opera sjell shfletuesin me portofolin e kriptomonedhave në iOS

Opera sjell shfletuesin me portofolin e kriptomonedhave në iOS

Mungesa e gjumit dëmton aftësinë riparuese të qelizave të trurit

Mungesa e gjumit dëmton aftësinë riparuese të qelizave të trurit

“ji32k7au4a83″ mund tu duket fjalëkalim i vështirë por është një prej më të hakuarve

“ji32k7au4a83″ mund tu duket fjalëkalim i vështirë por është një prej më të hakuarve

Apple adreson “Flexgate” në laptopët MacBook Pro

Apple adreson “Flexgate” në laptopët MacBook Pro

Miomët e mitrës

Miomët e mitrës

Huawei thirrje për krijimin e standardeve të përbashkëta të sigurisë kibernetike

Huawei thirrje për krijimin e standardeve të përbashkëta të sigurisë kibernetike

Në mungesë të pemëve, zogjtë ndërtuan fole gjigante nëpër shtyllat e telefonit (Foto)

Në mungesë të pemëve, zogjtë ndërtuan fole gjigante nëpër shtyllat e telefonit (Foto)