Robert Berisha tregon sërish muskujt, do t’ia keni zili

26.04.2019 15:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Robert Berisha tregon sërish muskujt, do t’ia keni zili

Robert Berisha i ka treguar edhe njëherë muskujt e formësuar.

Robert Berisha njihet si një muzikant profesional i cili talentin e tij e ka shkrirë edhe në të kënduar, shkruan lajmi.net.

Por ai nuk merret vetëm me këto të dya pasi Robertin e shohim shpesh aktiv edhe në fusha të tjera, sidomos ato që kanë lidhshmëri me sportin.

Tash e një kohë, këngëtari vazhdon të jetë aktiv në palestër dhe rezultatet shihen dukshëm në fotot që i poston nëpër rrjete sociale, konkretisht në Instagram.

Bashkëshorti i Nora Istrefit së fundmi e ka ndarë me ndjekësit edhe një foto ku tregon trupin e formësuar nga afër.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e tij e fundit ka qenë në bashkëpunim me Eli Malajn dhe mban titullin “Vetëm një mesazh”.n

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Robert Berisha tregon sërish muskujt, do t’ia keni zili

Robert Berisha tregon sërish muskujt, do t’ia keni zili

Windows 10 nuk do të instalohet në kompjuterët që kanë në përdorim USB apo karta SD

Windows 10 nuk do të instalohet në kompjuterët që kanë në përdorim USB apo karta SD

Holanda refuzon teknologjinë 5G të Huawei

Holanda refuzon teknologjinë 5G të Huawei

iFixit tërheq çmontimin e Galaxy Fold nën presionin e Samsung

iFixit tërheq çmontimin e Galaxy Fold nën presionin e Samsung

Shmangia nga fiskalizimi, rrit ekonominë joformale

Shmangia nga fiskalizimi, rrit ekonominë joformale

Facebook Stories, 500 milionë përdorues aktivë në ditë

Facebook Stories, 500 milionë përdorues aktivë në ditë

Google lançon funksionin e videothirrjeve në grup

Google lançon funksionin e videothirrjeve në grup

Microsoft bëhet për herë të parë kompani 1 trilion dollarëshe

Microsoft bëhet për herë të parë kompani 1 trilion dollarëshe

Ja sesi të aktivizoni “Dark Mode” në Google Chrome

Ja sesi të aktivizoni “Dark Mode” në Google Chrome

Superfutbollistja shqiptare Megi Doçi shënon 9 gola në një ndeshje

Superfutbollistja shqiptare Megi Doçi shënon 9 gola në një ndeshje

Tesla humbje rekord prej 702 milionë dollarësh

Tesla humbje rekord prej 702 milionë dollarësh

Nintendo ka shitur 34.74 milionë konsola Switch

Nintendo ka shitur 34.74 milionë konsola Switch

Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

Trim Jetullahu zbulon datën e publikimit të këngës së re

Shkencëtarët kanë gjetur një mënyrë që shndërron sinjalet e trurit në gjuhë të folur

Shkencëtarët kanë gjetur një mënyrë që shndërron sinjalet e trurit në gjuhë të folur

AMA kompenson televizionet për kalimin nga transmetime analoge në dixhitale

AMA kompenson televizionet për kalimin nga transmetime analoge në dixhitale

LG ndalon shitjet e smartfonëve

LG ndalon shitjet e smartfonëve