Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

13.09.2020 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur është kthyer serish në Britaninë e Madhe pasi kaloi pjesën më të madhe të pushimeve verore në Greqi dhe Ibiza të Spanjës.

Rita Ora ndihej nostalgjike ndërsa ndau një video me një seri pozash në një jaht udhëtimi.

29-vjeçarja dukej e pabesueshme në klip ndërsa shfaqi figurën e saj me bikini të ngushta portokalli dhe të zeza.

Rita lejoi që flokët e saj biond të binin lirshëm, ndërsa përfundoi pamjen e saj me disa gjerdanë prej ari.

Këngëtarja e hitit ‘How To Be Lonely’ shkroi krahas videos: ‘Këtu ka një kujtim që gjeta”.

Para Greqisë, Rita ishte me pushime në Ibiza me miqtë e saj dhe të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Këngëtarja ka nxitur zili me fotografitë e saj piktoreske të bikini të ndara nga vila e Ultima Corfu.

Vila e saj e pushimit në Korfuz është sigurisht e përshtatshme për një super yll, duke u mburrur me shtatë apartamente, një pishinë me dy nivele dhe jahtin e saj privat prej 78 metrash.

Shtëpia prej 1,000 metrash katrorë, e cila mund të presë deri në 14 persona, përmban pamje mahnitëse të bregdetit grek dhe shqiptar, një kinema dhe një ujëvarë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

Dua Lipa, një mjeshtre e selfive në pasqyrë – (Foto)

Dua Lipa, një mjeshtre e selfive në pasqyrë – (Foto)

Manekinia e njohur izraelite dënohet me nëntë muaj shërbim të komunitetit

Manekinia e njohur izraelite dënohet me nëntë muaj shërbim të komunitetit

Mbappe largohet nga Parisi verën e ardhshme

Mbappe largohet nga Parisi verën e ardhshme

Çfarë është karcinoma skuamoze e lëkurës?

Çfarë është karcinoma skuamoze e lëkurës?

Ndihma e parë për sulmet e gurit në tëmth

Ndihma e parë për sulmet e gurit në tëmth

Sëmundja për të cilën nuk flitet sa duhet

Sëmundja për të cilën nuk flitet sa duhet

​NASA blen gurët e Hënës nga njerëzit në të gjithë botën, por ka një kusht të vetëm

​NASA blen gurët e Hënës nga njerëzit në të gjithë botën, por ka një kusht të vetëm

Mozzak: Loredana ende pjesë e jetës time

Mozzak: Loredana ende pjesë e jetës time

Vijnë konfirmimet, Interi edhe më afër Arturo Vidalit

Vijnë konfirmimet, Interi edhe më afër Arturo Vidalit

​De Bruyne: Fare nuk më intereson për Messin

​De Bruyne: Fare nuk më intereson për Messin

​Arsenali e nis me fitore bindëse sezonin e ri

​Arsenali e nis me fitore bindëse sezonin e ri

​Barcelona presion Suarezit për t’u larguar nga “Camp Nou”

​Barcelona presion Suarezit për t’u larguar nga “Camp Nou”

Jo vetëm Thiago, Liverpooli e do edhe talentin e Dortmundit

Jo vetëm Thiago, Liverpooli e do edhe talentin e Dortmundit

Aubameynag- Arsenal, vjen lajmi më i ri

Aubameynag- Arsenal, vjen lajmi më i ri

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin