Rita Ora “harron” reçipetat në shtëpi (Foto)

26.03.2015 11:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, “harron” reçipetat në shtëpi.

Teksa po largohej nga koncerti i Charli XCX në Londër, Rita u shfaq e veshur e gjitha në të zezë, por pas ndriçimit të blicit të aparateve të shumtë, është vënë re detaji i reçipetave.

Ajo dukej tepër provokuese e veshur në këtë mënyrë. 24-vjeçarja qëndroi një kohë edhe me fansat, për të dhënë autografe dhe për t’u fotografuar.

Casual outfit: Teaming the top with leather look leggings and studded black boots, the 24-year-old did slightly protect her modesty with a furry black coat

Fun times: She added, ''That's what happens when you have zebra on @charli_xcx the crowd was amazing!!! Love you girl! #pp #DOINIT #sheperdsbushempire'

 

Full-frontal: The singer accidentally revealed that she had opted to go braless in the racy polo-neck as she arrived home from her fun night out in London

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Fero publikon projektin e tij të ri

Fero publikon projektin e tij të ri

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Justin Timberlake ndihet në faj

Justin Timberlake ndihet në faj

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Elvana Gjata emocionon të gjithë me reagimin e saj pas tërmetit

Elvana Gjata emocionon të gjithë me reagimin e saj pas tërmetit

Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Këngëtari që vuri në siklet organizatorët e AMA 2019 (Foto)

Këngëtari që vuri në siklet organizatorët e AMA 2019 (Foto)

Yjet dhe veshjet e tyre në tapetin e AMA

Yjet dhe veshjet e tyre në tapetin e AMA

Soni Malaj  plot stil dhe elegancë

Soni Malaj plot stil dhe elegancë

Dua Lipa paraqitet me shumë stil

Dua Lipa paraqitet me shumë stil