Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

18.04.2019 23:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

Reperja kosovare Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi

Këngëtarja në këtë fotosesion tregon flokët e saj të kuqe derisa ka të veshur një veshje ngjyrë ari, kurse poshtë ekspozon këmbët e saj.

Ajo nën këto foto nuk ka harruar që të bëj përshëndetje edhe për producentët e saj, Zzapnchriss.

Rina s’e fundmi është paraqitur me këngën e saj “Ilegal” derisa ka paralajmëruar edhe projekte të tjera gjatë këtij viti.

/GazetaExpress/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

BlackBerry Messenger shuhet më 31 Maj

BlackBerry Messenger shuhet më 31 Maj

Juria e ICT Awards 7 viziton Tiranën dhe Prishtinën, pranë kandidatëve nga mbarë trevat shqiptare

Juria e ICT Awards 7 viziton Tiranën dhe Prishtinën, pranë kandidatëve nga mbarë trevat shqiptare

Aplikacioni popullor në Android pjesë e një skeme të madhe mashtrimi

Aplikacioni popullor në Android pjesë e një skeme të madhe mashtrimi

Google sugjeron përdoruesve të telefonëve Android në Evropë shfletues dhe motorë kërkimi alternativë

Google sugjeron përdoruesve të telefonëve Android në Evropë shfletues dhe motorë kërkimi alternativë

Zebra dhe gjirafa në garë vrapimi para vizitorëve të kopshtit zoologjik (Foto)

Zebra dhe gjirafa në garë vrapimi para vizitorëve të kopshtit zoologjik (Foto)

Reporterët pa Kufij rendisin Kosovën në vendin e 75 për lirinë e shtypit

Reporterët pa Kufij rendisin Kosovën në vendin e 75 për lirinë e shtypit

Transmetimet analoge, Kuvendi kritikon AMA për menaxhimin e procesit të dixhitalizimit

Transmetimet analoge, Kuvendi kritikon AMA për menaxhimin e procesit të dixhitalizimit

IPKO Foundation dhe RIT Kosova organizojnë për vitin e 5-të me radhë Girls in ICT

IPKO Foundation dhe RIT Kosova organizojnë për vitin e 5-të me radhë Girls in ICT

Facebook ka aksesuar kontaktet e 1.5 milion e-maileve të përdoruesve

Facebook ka aksesuar kontaktet e 1.5 milion e-maileve të përdoruesve

Komunikimi nëpërmjet rrezeve të dritës

Komunikimi nëpërmjet rrezeve të dritës

Mbi 2,000 objekte me qira në Booking.com nga Shqipëria, probleme për Tatimet

Mbi 2,000 objekte me qira në Booking.com nga Shqipëria, probleme për Tatimet

E bujshme, Apple dhe Qualcomm “ulin” armët

E bujshme, Apple dhe Qualcomm “ulin” armët

Radikalizimi në internet problem për Evropën Juglindore

Radikalizimi në internet problem për Evropën Juglindore

LG shtyn debutimin e telefonit 5G

LG shtyn debutimin e telefonit 5G

Premiera e Sezonit 8 të Game of Thrones kishte 55 milionë shikime të piratuara

Premiera e Sezonit 8 të Game of Thrones kishte 55 milionë shikime të piratuara