Rezidenca 60 milionë dollarëshe e Kim dhe Kanye

04.02.2020 19:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rezidenca 60 milionë dollarëshe e Kim dhe Kanye

Kim Kardashian dhe Kanye West sollën për fansat pamje brenda rezidencës së tyre 60 milionë dollarëshe në Los Angeles.

Në numrin e ri të “Architectural Digest”, çifti folën për inspirimin rreth mobilimit të shtëpisë, meqë rast Kim zbuloi se kurrë nuk ka qenë në pishinën e shtëpisë, e cila kushtoi 50.000 dollarë, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Dyshja të cilët ndajnë këtë shtëpi me katër fëmijët e tyre, e blenë atë për 20 milionë dollarë në vitin 2013, para se të fillonin rinovimet ekstravagante që vazhduan për katër vjet.

Familja përfundimisht u zhvendos në shtëpi më 2017 dhe fansat vazhdimisht kanë mbetur të hutuar nga ajo që kanë parë në rrjetet sociale të çiftit që nga ajo kohë.

Sidoqoftë reperi Kanye, 42 vjeç, insiston që për shtëpinë u frymëzua nga fëmijët e tyre, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Ai shpjegoi “North ishte frymëzimi për dizajnimin e shtëpisë sonë”.

Ndërsa, edhe për oborrin e shtëpisë, ai mori shembull shkallët që thotë se duheshin për fëmijët.

Kur folën për pishinën që kushtoi 50.000 dollarë, Kim, 39 vjeç u pyet nga Kanye se kur ishte hera e fundit që ajo e ka shfrytëzuar atë.

“Unë në të vërtetë kurrë nuk kam përdorur pishinën tonë”, deklaroi ajo.

Kim më pas tregoi faksin se shtëpia nuk ka asnjë vaskë të nxehtë, dhe shpjegoi sesi çifti e ktheu pishinën në një vaskë të madhe të nxehtë.

Kim shtoi : “Fëmijët pëlqejnë të notojnë në xhakuzi”.

  

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb