Restaurant n’Bodrum shpall konkurs pune për pozitat në vijim:

18.05.2019 22:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Restaurant n’Bodrum shpall konkurs pune për pozitat në vijim:

Pozita:
Menaxher/e i/e restaurantit 1
Kamarier/e 1
Shankist/e 1
Kuzhinier/e 1

Aftësit e kandidatëve për Menaxher i restaurantit:

Te jete i diplomuar ne Universitet
• Te kete pervoje pune ne Restaurant, Kafene se paku 3-5 vite
• Te flase gjuhen Angleze (preferohet)
• T’i perdore programet MS office
• Ti percjelle te rejat ne sferen e restauranteve
• Te kete njohuri mbi stoqet dhe gjerat tjera te cilat lidhen me kuzhinen
• Te jete ne gjendje te trajnoje stafin e shitjes ose te gjej menyrat per trajnimin e tyre.
• Te jete nje lider i forte te dije planifikimin, orgqnizimin, raportimin si dhe analizen
• Te krijoje lidhje te forta me punetoret dhe klientet
• Te kete kujdes ne dukjen dhe veshjen.
• Te punoje nen presion dhe te jete ne gjendje te perballoje punen.

Aftësit e kandidateve për Kamarier/e, Shankist/e, Kuzhinier/e kërkohet:

• Të ketë përvojë pune
• Të jetë i gatshëm për punë edhe në rrethana stresuese
• Të jetë i gatshëm për punë me orar të zgjatur
• Të zoteroj shkathesi te shkelqyshme komunikimi
• Të ketë patent shofer kategoria B (preferohet)
• Aftësi në menaxhimin e problemeve në situata të ndryshme,
• Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi, kuptimi i nevojave të klientit,
• Të jetë energjike, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë

Të gjithë të interesuarit të na dërgojnë CV-t e tyre se bashku me foto në e-mail: nbodrum2@gmail.com për ndonjë detaj shtesë na kontaktoni në nr +38349290092

Adresa: Parku i qytetit Rr. Xhemajl Mustafa Nr.99 (përball Shkollës Thimi Mitko)
facebook: n’bodrum

Ju lutemi cekeni ne subjekt poziten per te cilen aplikoni.

Konkursi do të jetë i hapur nga data 22 Maj deri me 10 Qershor 2019

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Delegacioni shtetëror pa rol udhëheqës në dialog

Delegacioni shtetëror pa rol udhëheqës në dialog

Hajrullahu i NISMA-s, merr mbështetje nga ministrja e Bujqësisë për subvencionimin e bujqëve të anamoravës

Hajrullahu i NISMA-s, merr mbështetje nga ministrja e Bujqësisë për subvencionimin e bujqëve të anamoravës

Migjen Kelmendi nga “Gjurmët”: Në Prishtinë kthehemi tek rrënjët – mund të jetë koncerti i fundit

Migjen Kelmendi nga “Gjurmët”: Në Prishtinë kthehemi tek rrënjët – mund të jetë koncerti i fundit

“Vijesti“ i Podgoricës publikon dëshminë rrëqethëse të krimeve të Zmajeviqit në Zhegër

“Vijesti“ i Podgoricës publikon dëshminë rrëqethëse të krimeve të Zmajeviqit në Zhegër

NZZ: Thaçi provokon BE-në me planet e tij për “Shqipërinë e Madhe”

NZZ: Thaçi provokon BE-në me planet e tij për “Shqipërinë e Madhe”

Shala: Gjermania është befasuar nga qasja e Amerikës karshi problemit Kosovë-Serbi

Shala: Gjermania është befasuar nga qasja e Amerikës karshi problemit Kosovë-Serbi

Partia zvicerane kundër marrëveshjes për pensionet: Kosova vend i korruptuar, udhëhiqet nga klanet

Partia zvicerane kundër marrëveshjes për pensionet: Kosova vend i korruptuar, udhëhiqet nga klanet

Veseli ngushëllon për vdekjen e Alber Rohan, kujton takimin e parë me të gjatë luftës

Veseli ngushëllon për vdekjen e Alber Rohan, kujton takimin e parë me të gjatë luftës

Parlamenti i Zvicrës miraton Marrëveshjen me Kosovën për Pensionet

Parlamenti i Zvicrës miraton Marrëveshjen me Kosovën për Pensionet

Taksa godet bujqit, s’ka rezerva të grurit

Taksa godet bujqit, s’ka rezerva të grurit

Jahjaga: Gruaja kosovare nuk e ka vendin në kuzhinë por në sporte

Jahjaga: Gruaja kosovare nuk e ka vendin në kuzhinë por në sporte

Lirohet avokati që publikoi rastin e vajzës nga Drenasi: Kam pasur trajtim çnjerëzor në burg

Lirohet avokati që publikoi rastin e vajzës nga Drenasi: Kam pasur trajtim çnjerëzor në burg

Prokuroria në Prizren sekuestron qindra pako të medikamenteve të kontrabanduara nga Serbia

Prokuroria në Prizren sekuestron qindra pako të medikamenteve të kontrabanduara nga Serbia

Prokuroria: Fotografia e Brovinës u nxor nga interneti, s’ka të bëjë me rast të dhunës seksuale

Prokuroria: Fotografia e Brovinës u nxor nga interneti, s’ka të bëjë me rast të dhunës seksuale

Bien çmimet e importit në tre mujorin e parë të këtij viti

Bien çmimet e importit në tre mujorin e parë të këtij viti

Tahiri: Të korruptuarit nuk duhet të ndëshkohen asnjëherë me masa alternative

Tahiri: Të korruptuarit nuk duhet të ndëshkohen asnjëherë me masa alternative