Reperi Zuna: Kemi një kimi të mirë Loredanën, nuk ka asnjë keqkuptim me Mozzikun

06.03.2020 10:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Reperi Zuna: Kemi një kimi të mirë Loredanën, nuk ka asnjë keqkuptim me Mozzikun

Reperja shqiptare me famë në trevat gjermano-folëse, Loredana Zefi, së fundmi publikoi këngën e saj më të re “Angst”.

Kënga e re, e cila përkthyer në shqip do të thotë “Frikë” është pritur mirë nga fansat.

Përveç muzikës, Loredana vazhdon të jetë shumë e përfolur edhe sa i përket jetës private.

Tash e sa kohë aludohet se ajo është në një lidhje me reperin Zuna, i cili është pjesë e labelit “KMN” – në të njëjtin label ku bën pjesë edhe reperi i famshëm shqiptar, Azet.

Pas muajsh heshtje lidhur me këtë çështje, ka qenë reperi Zuna ai i cili së fundmi është deklaruar rreth raportit të tyre, duke publikuar një fotografi me Loredanën, të realizuar në mbrëmjen kur ajo mori çmimin në “Swis Music Act”.

Në mbishkrimin e kësaj fotografia, Zuna ka shkruar në gjuhën gjermane se mes dyshes ka një kimi të mirë, por që ende nuk i dihet të ardhmes. Ai gjithashtu ka sqaruar se nuk ka asnjë lloj keqkuptime me babanë e fëmijës së Loredanës, reperin Mozzik.

“Ufff mjaft kohë pa postuar dhe më pas një çast i tillë bëhet argëtues. Unë dhe Loredana kohët e fundit kemi kaluar shumë mirë. Punuam në muzikë së bashku dhe kështu kaluam shumë kohë së bashku. Ajo është një nga artistet më të ‘egra’ në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët !!! Faleminderit në çdo rast të gjithë ‘Youtubers’-ve. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por ne aktualisht po frekuentohemi dhe po bëjmë muzikë. Ajo është nënë beqare dhe keni respekt për këtë. Mu hidhni mua. Gjithashtu dua ta sqaroj se nuk kam asnjë problem me Mozzik. Askush nuk duhet të ndërhyjë në çështjet e tyre”, ka shkruar Zuna në Instagram.

Loredana përndryshe jeton dhe vepron në Zvicër me vajzën e saj një vjeçe, Hana. /Telegrafi/

Loredana (Foto: Joshua Sammer/Getty Images/Guliver)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ministri gjerman gjendet i vdekur afër Frankfurtit

Ministri gjerman gjendet i vdekur afër Frankfurtit

Dr Fauci: Koronavirusi mund të vrasë deri në 200 mijë amerikanë

Dr Fauci: Koronavirusi mund të vrasë deri në 200 mijë amerikanë

Kusari: Me ose pa Veliun ministër, LDK do ta kishte inicuar mocionin

Kusari: Me ose pa Veliun ministër, LDK do ta kishte inicuar mocionin

Luigi Di Maio ‘shuplakë’ Europës: Egoizmi nuk na përket neve, Shqipëria një mësim solidariteti

Luigi Di Maio ‘shuplakë’ Europës: Egoizmi nuk na përket neve, Shqipëria një mësim solidariteti

Kurti me video-mesazh: Kjo është situata më serioze që pas luftës në Kosovë

Kurti me video-mesazh: Kjo është situata më serioze që pas luftës në Kosovë

Fluturimet radhës në Aeroportin e Prishtinës

Fluturimet radhës në Aeroportin e Prishtinës

Edhe tri raste të reja me koronavirus në Kosovë, numri shkon në 97

Edhe tri raste të reja me koronavirus në Kosovë, numri shkon në 97

Arsyet pse është tradhti kombëtare shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi

Arsyet pse është tradhti kombëtare shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi

Deri tash janë 31.776 të vdekur në gjithë botën nga Koronavirus

Deri tash janë 31.776 të vdekur në gjithë botën nga Koronavirus

Durim Berisha, këshilltari i Kurtit, sulmon amerikanët

Durim Berisha, këshilltari i Kurtit, sulmon amerikanët

756 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite në Itali

756 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite në Itali

Nga Kina: Po bëjnë gabime në SHBA dhe Evropë që nuk po i vendosin maskatë

Nga Kina: Po bëjnë gabime në SHBA dhe Evropë që nuk po i vendosin maskatë

Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

Nga Italia, Lorik Cana ka një mesazh për studentët e Kosovës

BQK: Po dezinfektojmë paratë e gatshme

BQK: Po dezinfektojmë paratë e gatshme

Kurti: Presidenti të mendojë për datë të zgjedhjeve, para se të kërkojë emrin e kandidatit nga VV

Kurti: Presidenti të mendojë për datë të zgjedhjeve, para se të kërkojë emrin e kandidatit nga VV

Thirrja e infektologut ndaj qytetarëve: Mos e fshihni se jeni të prekur nga koronavirusi

Thirrja e infektologut ndaj qytetarëve: Mos e fshihni se jeni të prekur nga koronavirusi