Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

28.05.2019 23:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

E ardhmja e Sergio Ramos në Real Madrid mbetet e pasigurtë dhe klubi është i gatshëm të lejojë kapitenin e tyre të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’, nëse do të ketë një ofertë adekuate nga një ekip tjetër.

Kjo është linja që klubi ndoqi edhe me Cristiano Ronaldon një vit më parë, pasi informoi liderët e klubit për dëshirën e tij për t’u larguar nga Madridi në shkurt, dhe Los Blancos më pas morën një ofertë nga Juventusi në fund të sezonit të kaluar.

Ramos u takua me Florentino Perez, presidentin e Realit, për ta informuar atë për një ofertë që mori nga Kina, transmeton lajmi.net.

Florentino nuk pranoi ta lërë të lirë, dhe bordi nuk është i gatshëm të ndahet me kapitenin pa pagesë.

Real Madridi llogarit në Ramos, por ata nuk po mendojnë t’i ofrojnë atij një kontratë të re.

Los Blancos janë të hapur për të diskutuar ofertat që mund të mbërrijnë për mbrojtësin spanjoll këtë verë. /Lajmi.net/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bie numri i punonjësve që përdorin kompjuter në biznese

Bie numri i punonjësve që përdorin kompjuter në biznese

Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

Ish-bashkëshortja e njeriut më të pasur në botë dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

Ish-bashkëshortja e njeriut më të pasur në botë dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Lufta ndaj piraterisë, AMA gjobit katër subjekte IPTV

Lufta ndaj piraterisë, AMA gjobit katër subjekte IPTV

Flota Amerikane “kërkon” 350 miliardë postime në rrjetet sociale

Flota Amerikane “kërkon” 350 miliardë postime në rrjetet sociale

Blerjet online, qeveria rrit taksën

Blerjet online, qeveria rrit taksën

Teknologjia kineze 5G përballë sigurisë kombëtare amerikane

Teknologjia kineze 5G përballë sigurisë kombëtare amerikane

HP prezantoi laptopë pjesërisht prej druri

HP prezantoi laptopë pjesërisht prej druri

Nvidia zbulon platformën Studio për laptopët që konkurrojnë me MacBook Pro

Nvidia zbulon platformën Studio për laptopët që konkurrojnë me MacBook Pro

Microsoft krijon të folur reale me inteligjencën artficiale

Microsoft krijon të folur reale me inteligjencën artficiale

Prezantohet laptopi i parë në botë me 5G

Prezantohet laptopi i parë në botë me 5G

Bosi i Huawei kundër një kundërpërgjigje Kineze ndaj Apple

Bosi i Huawei kundër një kundërpërgjigje Kineze ndaj Apple

Laptopët ZenBook dhe VivoBook zëvendësojnë trackpadin me një ekran

Laptopët ZenBook dhe VivoBook zëvendësojnë trackpadin me një ekran

Kompania pas TikTok ka në plan një smartfon

Kompania pas TikTok ka në plan një smartfon

Asus prezanton monitorin e parë në botë me frekuencë 240Hz

Asus prezanton monitorin e parë në botë me frekuencë 240Hz