Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

11.01.2019 18:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo me paraqitjet e tij të fundit ka bërë që të tërheq interesimin e Real Madridit.

Klubi mbretëror ka shfaqur interesim dhe e kërkon lojtarin që në janar.

Edhe pse është vetëm 19 vjeç, Los Blancos kanë parë talentin e tij në paraqitjet e mesfushorit në Serie A.

Nicolo Zaniolo . (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Ai ka zhvilluar disa ndeshje dhe atë në nivel të lartë, duke shënuar edhe gola.

Drejtori i Romës, Monchi, mendon që ta mbajë Zaniolon, duke i ofruar një kontratë të re me rritje të dukshme page.

Zaniolo . (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Ai erdhi te Roma nga Interi, si pjesë e marrëveshjes për Radja Nainggolan.

Zaniolo e ka filluar karrierën në Virtus Entella. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave

Mbyllja e qeverisë Amerikane, dhjetëra uebsajteve u skadojnë certifikatat e sigurisë

Mbyllja e qeverisë Amerikane, dhjetëra uebsajteve u skadojnë certifikatat e sigurisë

Qiramarrësit shfaqin brushat e dhëmbëve që i gjetën në banesa (Foto)

Qiramarrësit shfaqin brushat e dhëmbëve që i gjetën në banesa (Foto)

Shoferja ndali autobusin për të marrë një fëmijë që po lëvizte këmbëzbathur (Video)

Shoferja ndali autobusin për të marrë një fëmijë që po lëvizte këmbëzbathur (Video)

Barca e mendon huazimin e Moratas

Barca e mendon huazimin e Moratas

Doni zgjidhje për ushqime të shijshme dhe të sigurta? Tani mundeni!

Doni zgjidhje për ushqime të shijshme dhe të sigurta? Tani mundeni!

Zyrtare: Manolo Gabbiadini kthehet në Serie A, nënshkruan me Sampdorian

Zyrtare: Manolo Gabbiadini kthehet në Serie A, nënshkruan me Sampdorian

Arrestohet një punonjës i Huawei në Poloni, akuzohet për spiunazh kibernetik

Arrestohet një punonjës i Huawei në Poloni, akuzohet për spiunazh kibernetik

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo

Chelsea po mendon ta padisë Bayernin në FIFA për Hudson-Odoin

Chelsea po mendon ta padisë Bayernin në FIFA për Hudson-Odoin

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

Dhjami i tepërt rreth belit nënkupton se keni madhësi më të vogël të trurit

Dhjami i tepërt rreth belit nënkupton se keni madhësi më të vogël të trurit

Dortmundi do ta transferojë Hazardin si zëvendësues të Pulisicit

Dortmundi do ta transferojë Hazardin si zëvendësues të Pulisicit

Dhjetë vende në Tokë të cilat vetëm ata që i kanë parë, besojnë se vërtet ekzistojnë! (Foto)

Dhjetë vende në Tokë të cilat vetëm ata që i kanë parë, besojnë se vërtet ekzistojnë! (Foto)

Panairi i pajisjeve elektronike të konsumit

Panairi i pajisjeve elektronike të konsumit