Rama: Krokodilët që lotojnë gjykatësen e ndjerë, nuk donin reformën në drejtësi (Foto)

31.08.2017 21:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rama: Krokodilët që lotojnë gjykatësen e ndjerë, nuk donin reformën në drejtësi (Foto)

Rama: Krokodilët që lotojnë gjykatësen e ndjerë, nuk donin reformën në drejtësi.

Kryeministri Edi Rama ka reaguar shkurtimisht përmes rrjeteve sociale në lidhje me ekzekutimin e gjyqtares, Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj.

Rama: Krokodilët që lotojnë gjykatësen e ndjerë, nuk donin reformën në drejtësi

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Komisioni i MSA-së pajton pozitën e opozitën

Komisioni i MSA-së pajton pozitën e opozitën

Hahn për korrigjimin e kufijve: Duhet t’i lejojmë palët të bisedojnë

Hahn për korrigjimin e kufijve: Duhet t’i lejojmë palët të bisedojnë

Albulena Haxhiu lobon për protestë, fton të gjithë qytetarët të marrin pjesë

Albulena Haxhiu lobon për protestë, fton të gjithë qytetarët të marrin pjesë

Thaçi dhe Ministrja e Mbrojtjes së Italisë flasin për FSK-në

Thaçi dhe Ministrja e Mbrojtjes së Italisë flasin për FSK-në

Gjykata vërteton dënimin për Albin Kurtin, Haxhiun, Topallin dhe Kadaj-Bujupin

Gjykata vërteton dënimin për Albin Kurtin, Haxhiun, Topallin dhe Kadaj-Bujupin

Kurti organizon protestë kundër Thaçit

Kurti organizon protestë kundër Thaçit

Të shtunën në Prishtinë shënohet Dita pa makina

Të shtunën në Prishtinë shënohet Dita pa makina

KMDLNJ-ja reagon për publikimin e listave të veteranëve të rrejshëm

KMDLNJ-ja reagon për publikimin e listave të veteranëve të rrejshëm

Ministri Lluka përgëzon Gent Begollin për punën e bërë

Ministri Lluka përgëzon Gent Begollin për punën e bërë

Rriten të hyrat në Telekom, por akoma ka krizë

Rriten të hyrat në Telekom, por akoma ka krizë

Ministria e Sportit do të investojë në ndërtimin e pishinave për notarët

Ministria e Sportit do të investojë në ndërtimin e pishinave për notarët

Haradinaj: Italia ka luajtur rol të rëndësishëm në të gjitha etapat e shtetndërtimit

Haradinaj: Italia ka luajtur rol të rëndësishëm në të gjitha etapat e shtetndërtimit

Thaçi për listat e veteranëve të rrejshëm: Çështja të zgjidhet me moral, ligj dhe etikë

Thaçi për listat e veteranëve të rrejshëm: Çështja të zgjidhet me moral, ligj dhe etikë

Mungon pala e dëmtuar, dështon seanca ndaj Sokol Bashotës dhe të tjerëve

Mungon pala e dëmtuar, dështon seanca ndaj Sokol Bashotës dhe të tjerëve

Bëhet hapja e pikës së tretë të dyqanit bamirës ‘Teshavesha’ në Ferizaj

Bëhet hapja e pikës së tretë të dyqanit bamirës ‘Teshavesha’ në Ferizaj

Komenti i ministrit të FSK-së i akuzuar për listat e fryra të veteranëve

Komenti i ministrit të FSK-së i akuzuar për listat e fryra të veteranëve