Rama: Fund politikës së shpifjeve

09.03.2015 11:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rama: Fund politikës së shpifjeve

Pas seancës me Ristanin, kryeministri Rama teksa ka dalë nga Gjykata e Lartë është shprehur se njeh akuzues që jetojnë si shpifës profesionistë dhe se politika me shpifje dëmton Shqipërinë dhe shqiptarët. Për të ka ardhur koha për ti dhënë fund këtyre shpifjeve.

“Unë nuk njoh akuzues me emër partie. Unë njoh akuzues që kanë marë përsipër të ushqejnë për veten, duke jetuar si shpifës profesionist, por edhe të helmojnë publikun, duke e përmbytur me shpifje monstruoze”, raporton Portali Albeu.

Gjatë një prononcimi të shkurtër për mediat, Rama tha më tej se do të bëjë gjithçka ka në dorë për të dhënë një kontribut të frytshëm në këtë betejë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Kim Jong Un i qeshur dhe pa maskë, shfaqet pas 21 ditësh mungesë

Paralajmëron kancelarja gjermane: Gjermania do të zhytet në recesionin më të keq që nga Lufta e Dytë Botërore

Paralajmëron kancelarja gjermane: Gjermania do të zhytet në recesionin më të keq që nga Lufta e Dytë Botërore

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

A ka vdekur Kim Jong Un?! Flet zyrtari i lartë i Koresë së Jugut (Foto)

A ka vdekur Kim Jong Un?! Flet zyrtari i lartë i Koresë së Jugut (Foto)

Lidershipi i kancelares Merkel: Një udhëheqëse e vërtetë

Lidershipi i kancelares Merkel: Një udhëheqëse e vërtetë

Kancelarha gjermane: BE do të jetë e fokusuar në luftën kundër virusit

Kancelarha gjermane: BE do të jetë e fokusuar në luftën kundër virusit

Në Shtetet e Bashkuara numri i vdekjeve nga koronaviruis ka nisur të bie

Në Shtetet e Bashkuara numri i vdekjeve nga koronaviruis ka nisur të bie

Mekës është boshatisur pasi myslimanët po detyrohen që këtë Ramazan ta kalojnë në izolim

Mekës është boshatisur pasi myslimanët po detyrohen që këtë Ramazan ta kalojnë në izolim

Çfarë ndodh me të riinfektuarit nga Covid 19

Çfarë ndodh me të riinfektuarit nga Covid 19

Edhe një tjetër qytet kinez me 10 milionë banorë miraton masat e izolimit kundër coronavirusit

Edhe një tjetër qytet kinez me 10 milionë banorë miraton masat e izolimit kundër coronavirusit

Infermierja që i qëndroi pranë kryeministrit Boris Johnson: Ishte një pacient si gjithë të tjerët

Infermierja që i qëndroi pranë kryeministrit Boris Johnson: Ishte një pacient si gjithë të tjerët

Mjekët thonë se është metodë për vetëvrasje propozim i ri nga Trump për trajtimin e koronavirusit

Mjekët thonë se është metodë për vetëvrasje propozim i ri nga Trump për trajtimin e koronavirusit

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Lajm i mirë, shërohet foshnja 1 muajshe nga koronavirusi

Lajm i mirë, shërohet foshnja 1 muajshe nga koronavirusi

Peter Navarro: Kina lejoi qindra mijëra banorë të Wuhanit, të hipnin në aeroplan dhe të infektonin tërë botën

Peter Navarro: Kina lejoi qindra mijëra banorë të Wuhanit, të hipnin në aeroplan dhe të infektonin tërë botën