Qytetari i kërkon gruan Ramës: Më kanë çuar në hotel (Video)

02.12.2019 21:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Qytetari i kërkon gruan Ramës: Më kanë çuar në hotel (Video)

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Si i ngushëlloi presidenti Rugova qytetarët e Gjilanit që pësuan nga tërmeti i vitit 2002?

Si i ngushëlloi presidenti Rugova qytetarët e Gjilanit që pësuan nga tërmeti i vitit 2002?

Haraqija: LDK të shkojë në opozitë, të bëhen bashkë VV-PDK se janë një familje

Haraqija: LDK të shkojë në opozitë, të bëhen bashkë VV-PDK se janë një familje

Haradinaj tregon si i tejkaloi problemet me Thaçin dhe pse nuk foli me Ramën as pas tragjedisë

Haradinaj tregon si i tejkaloi problemet me Thaçin dhe pse nuk foli me Ramën as pas tragjedisë

Konjufca: Nuk ua kërkuam LDK’së 7 ministri në këmbim të postit të presidentit

Konjufca: Nuk ua kërkuam LDK’së 7 ministri në këmbim të postit të presidentit

Ekskluzive: Pamje të rënda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi (Video)

Ekskluzive: Pamje të rënda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi (Video)

Fjalët e fundit të Diena Karanxhës, ajo nuk vdiq nga dhimbjet por nga marazi për të bijën (Video)

Fjalët e fundit të Diena Karanxhës, ajo nuk vdiq nga dhimbjet por nga marazi për të bijën (Video)

Konjufca: Koalicioni nuk u bë sepse LDK’ja e kushtëzoi marrëveshjen me postin e presidentit

Konjufca: Koalicioni nuk u bë sepse LDK’ja e kushtëzoi marrëveshjen me postin e presidentit

OSHP-ja e diskualifikoi operatorin ekonomik “Fadi Com SHPK” se falsifikoi dokumentet

OSHP-ja e diskualifikoi operatorin ekonomik “Fadi Com SHPK” se falsifikoi dokumentet

Samiti i NATO-s në Londër/ Rama do të kërkojë ndihmë për tërmetin nga vendet anëtare

Samiti i NATO-s në Londër/ Rama do të kërkojë ndihmë për tërmetin nga vendet anëtare

Çështjet që po e zvarrisin marrëveshjen LVV-LDK

Çështjet që po e zvarrisin marrëveshjen LVV-LDK

PISA, mësoni se ku është rradhitur Zvicra

PISA, mësoni se ku është rradhitur Zvicra

Haradinaj: Kurti do të jetë kryeministër i dobët dhe zhgënjyes

Haradinaj: Kurti do të jetë kryeministër i dobët dhe zhgënjyes

Nis procesi gjyqësor ndaj ish-kryeprokurores Janeva

Nis procesi gjyqësor ndaj ish-kryeprokurores Janeva

Vaksina kundër HIV-it pritet të jetë në dispozicion në vitin 2021

Vaksina kundër HIV-it pritet të jetë në dispozicion në vitin 2021

Borell: I kuptoj ata që thonë se kosovarët s’do të më duan, pasi Spanja se njeh Kosovën

Borell: I kuptoj ata që thonë se kosovarët s’do të më duan, pasi Spanja se njeh Kosovën

Pagesa në kesh deri në 3 mijë euro dhe jo si deri tani 500 euro

Pagesa në kesh deri në 3 mijë euro dhe jo si deri tani 500 euro