Hekuran Krasniqi dhe Xheza sjellin këngën“Qysh me harru”

28.03.2019 15:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hekuran Krasniqi dhe Xheza  sjellin këngën“Qysh me harru”

Hekuran Krasniqi në bashkëpunim me këngëtarin Xheza kanë sjellë për publikun, këngën e tyre më të fundit.
“Qysh me harru”, një baladë që i kushtohet dashurisë.

Muzika dhe orkestrimi i këngës janë realizuar nga Hekuran Krasniqi. Ndërkohë që teksi është shkruar nga Besart Osmani në bashkëpunim me Hekuran Krasniqin.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Hekuran Krasniqi dhe Xheza  sjellin këngën“Qysh me harru”

Hekuran Krasniqi dhe Xheza sjellin këngën“Qysh me harru”

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox

Galaxy A70 ka një kamër selfie 32-megapiksel dhe ekran masiv

Galaxy A70 ka një kamër selfie 32-megapiksel dhe ekran masiv

Boeing riprogramon softuerët vdekjeprurës të 737 Max

Boeing riprogramon softuerët vdekjeprurës të 737 Max

Përdorimi i Marketingut Digjital në përgjithësi dhe Rrjeteve Sociale në veçanti

Përdorimi i Marketingut Digjital në përgjithësi dhe Rrjeteve Sociale në veçanti

Dropbox përmirëson funksionin e kërkimit në desktop

Dropbox përmirëson funksionin e kërkimit në desktop

Sanksionet Amerikane pothuajse rrënuan biznesin e ZTE me 1 miliardë dollarë humbje

Sanksionet Amerikane pothuajse rrënuan biznesin e ZTE me 1 miliardë dollarë humbje

Kërcimi me parashutë nga ujëvara më e lartë në botë (Video)

Kërcimi me parashutë nga ujëvara më e lartë në botë (Video)

Mediat greke me artikull kushtuar vajzave shqiptare: Kur ke talent mund t’ia dalësh

Mediat greke me artikull kushtuar vajzave shqiptare: Kur ke talent mund t’ia dalësh

Google sjell teknologjinë AMP në Gmail

Google sjell teknologjinë AMP në Gmail