Qeni vogël ndihmon në grumbullimin e bagëtisë (Video)

12.08.2017 14:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Qeni vogël ndihmon në grumbullimin e bagëtisë (Video)

Steven Delitz nga Victoria e Australisë, është befasuar nga qeni tij Billy, që ka ndihmuar në grumbullimin e bagëtisë.

Sikur të ishte ndonjë qen kujdestar, ai ka filluar të lehë dhe lopët i janë bindur menjëherë, transmeton Telegrafi.

“Nuk do të thotë dukja, është te forca me të cilën paraqitesh. Është i vogël, por ka autoritet”, ka shkruar Delitz lidhur me rastin.

Ngjarja është pëlqyer shumë nga shfrytëzuesit e rrjetit social, që e kanë shpërndarë ngjarjen me shpejtësi. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bylbyl Sokoli zgjedh formacionin e Botërorit, portën ia beson Pickfordit

Bylbyl Sokoli zgjedh formacionin e Botërorit, portën ia beson Pickfordit

Shtatë shenja që tregojnë se konsumoni shumë kripë dhe kështu seriozisht e shkatërroni shëndetin tuaj

Shtatë shenja që tregojnë se konsumoni shumë kripë dhe kështu seriozisht e shkatërroni shëndetin tuaj

Aplikacioni i Google Phone tani mund të parandalojë disa thirrje spam

Aplikacioni i Google Phone tani mund të parandalojë disa thirrje spam

Njihuni me burrin e presidentes kroate, skandali që ai bëri në SHBA nuk është harruar ende

Njihuni me burrin e presidentes kroate, skandali që ai bëri në SHBA nuk është harruar ende

LIVE: Dueli Botërorit, mbrëmja finale

LIVE: Dueli Botërorit, mbrëmja finale

Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

Momenti emocionues kur presidentja e Kroacisë nuk i mbajti lotët teksa përqafoi Modricin

Momenti emocionues kur presidentja e Kroacisë nuk i mbajti lotët teksa përqafoi Modricin

N’Kosovë Show mbyll sezonin, i ftuar Mentor Kurtishi

N’Kosovë Show mbyll sezonin, i ftuar Mentor Kurtishi

Modric shpallet ‘lojtari më i mirë’, kurse Mbappe ‘lojtari i ri më i mirë’ në Botëror

Modric shpallet ‘lojtari më i mirë’, kurse Mbappe ‘lojtari i ri më i mirë’ në Botëror

Dua Lipa komenton Era Istrefin pas performancës në finalen e Botërorit

Dua Lipa komenton Era Istrefin pas performancës në finalen e Botërorit

Franca kthen epërsinë, Griezmann shënon nga pika e bardhë

Franca kthen epërsinë, Griezmann shënon nga pika e bardhë

Kështu do të duket Era sot gjatë përformancës në Finalen e Botërorit

Kështu do të duket Era sot gjatë përformancës në Finalen e Botërorit

Duhani shton rrezikun për aritmi

Duhani shton rrezikun për aritmi

Transmetim direkt për Kosovë i finales Francë – Kroaci

Transmetim direkt për Kosovë i finales Francë – Kroaci

Orinda seksi me rroba banjo!

Orinda seksi me rroba banjo!

Francë – Kroaci, formacionet zyrtare të finales së madhe

Francë – Kroaci, formacionet zyrtare të finales së madhe