Punonjësit e higjienës e befasuan me dhurata trevjeçaren, që mendon se makina e tyre tingëllon si dinozaur (Video)

03.12.2018 20:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Punonjësit e higjienës e befasuan me dhurata trevjeçaren, që mendon se makina e tyre tingëllon si dinozaur (Video)

Nicole Smart e mbante në krah të bijën Tillie, derisa priste si çdo javë para derës së shtëpisë në Kent të Anglisë, që të arrinin punonjësit e higjienës.

Vogëlushja ishte adhuruese shumë e madhe e tyre, sepse mendonte që makina tyre tingëllon sikur dinozaur dhe dëshironte ta shikonte nga afër, transmeton Telegrafi.

Në ditën kur ajo mbushi tri vjet, ata kishin zgjedhur një lodër në formë dinozauri dhe një kartolinë, të cilat i priti shumë mirë.

“Ishte sikur çdo ëndërr t’i bëhej realitet, u gëzua pa masë. Kur iu tregova që e ka ditëlindjen, ata ishin më se të gatshëm për t’ia bërë një befasi më shumë”, ka thënë Smart.

Shikuesit e videos që është bërë virale, e konsideruan si gjestin më të bukur dhe prekës, madje nuk nguruan të thonë se është si një magji e festave të fund vitit. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Punonjësit e higjienës e befasuan me dhurata trevjeçaren, që mendon se makina e tyre tingëllon si dinozaur (Video)

Punonjësit e higjienës e befasuan me dhurata trevjeçaren, që mendon se makina e tyre tingëllon si dinozaur (Video)

Apple do të presë deri në 2020-ën përpara se të shesë një iPhone me 5G

Apple do të presë deri në 2020-ën përpara se të shesë një iPhone me 5G

Diku rreze plazhi, diku borë: Qyteti me dy stinë të ndryshme, në të njëjtën kohë (Video)

Diku rreze plazhi, diku borë: Qyteti me dy stinë të ndryshme, në të njëjtën kohë (Video)

Marotta: A do të jeni në ndeshjen Juventusi – Inter? Do ta shohim

Marotta: A do të jeni në ndeshjen Juventusi – Inter? Do ta shohim

Google publikon listën e aplikacioneve, lojërave, shfaqjeve televizive dhe filmave më popullorë

Google publikon listën e aplikacioneve, lojërave, shfaqjeve televizive dhe filmave më popullorë

Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

Ndeshjet e Kupës në fundjavë spikasin përballjet Liria – Prishtina dhe Trepça ’89 – Flamurtari  

Ndeshjet e Kupës në fundjavë spikasin përballjet Liria – Prishtina dhe Trepça ’89 – Flamurtari  

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës

Juve dëshiron të rinovojë me Bentancurin dhe të largojë klauzolën e Bocas

Juve dëshiron të rinovojë me Bentancurin dhe të largojë klauzolën e Bocas

‘Bora e verdhë’ mbuloi një regjion kinez (Video)

‘Bora e verdhë’ mbuloi një regjion kinez (Video)

Caktohen ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kombeve, Zvicra luan ndaj Portugalisë, Anglia përballë Holandës

Caktohen ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kombeve, Zvicra luan ndaj Portugalisë, Anglia përballë Holandës

Panucci: Do përpiqemi të fitojmë ndaj Turqisë dhe Islandës, i lumtur që do të takoj Deschamps

Panucci: Do përpiqemi të fitojmë ndaj Turqisë dhe Islandës, i lumtur që do të takoj Deschamps

Dallas dhe San Antonio fitojnë derbit e mbrëmjes

Dallas dhe San Antonio fitojnë derbit e mbrëmjes

Askush nuk e di çfarë fsheh gropa e madhe e kaltër, miliarderi Branson vendos të shkon deri në fund dhe ta zgjidh misterin më të madh të oqeanit (Video)

Askush nuk e di çfarë fsheh gropa e madhe e kaltër, miliarderi Branson vendos të shkon deri në fund dhe ta zgjidh misterin më të madh të oqeanit (Video)

Solari: I kënaqur me Iscon dhe gjithë të tjerët

Solari: I kënaqur me Iscon dhe gjithë të tjerët

James dhe Kuzma spektakolar, Lakers merr fitoren e 14-të në NBA

James dhe Kuzma spektakolar, Lakers merr fitoren e 14-të në NBA