Profesori rikthehet për intervistë në BBC, shikuesit në pritje të hapjes së derës (Video)

15.02.2018 17:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Profesori rikthehet për intervistë në BBC, shikuesit në pritje të hapjes së derës (Video)

Babai që e la derën e zyrës hapur, derisa po raportonte për një emision në BBC, është kthyer sërish.

Robert Kelly është popullarizuar gjatë vitit të kaluar, kur në zyrë i hynë fëmijët, teksa po fliste mbi gjendjen politike në Korenë e Jugut, transmeton Telegrafi.

Mënyra se si reagoi dhe intervenimi i bashkëshortes për t’i marrë prapa të vegjlit, ka bërë xhiro në internet dhe u pëlqye në masë të madhe.

Momenti kur vajza tij e kishte hapur derën

Kësaj radhe, profesori Kelly është intervistuar për mbarëvajtjen e Lojërave Olimpike Dimërore, por shikuesit shikonin se kur hapet dera dhe fëmijët të brenda.

“A është duke e shikuar dikush profesorin, atë të gjithë po presim hapjen e derës”, ka qenë një prej pyetjeve, që është pëlqyer më së shumti.

Më poshtë mund të shihni momentin, që është shpërndarë me shpejtësi gjatë vitit të kaluar. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Pjanic sot nënshkruan kontratën e re me Juventusin

Pjanic sot nënshkruan kontratën e re me Juventusin

Shfaqet krijesa misterioze e gjatë sa tre meshkuj në bregun lindor të Rusisë (Video)

Shfaqet krijesa misterioze e gjatë sa tre meshkuj në bregun lindor të Rusisë (Video)

Reagon Benzema për ta barazuar rezultatin ndaj Atleticos

Reagon Benzema për ta barazuar rezultatin ndaj Atleticos

Shtypni me gishtin e madh pikën e caktuar në shuplakë: Lirohuni nga dhembja e çdo lloji me këtë procedurë! (Foto)

Shtypni me gishtin e madh pikën e caktuar në shuplakë: Lirohuni nga dhembja e çdo lloji me këtë procedurë! (Foto)

Ramos përmbys rezultatin nga penalltia

Ramos përmbys rezultatin nga penalltia

Sërish barazohet rezultati, goli i dytë nga Costa

Sërish barazohet rezultati, goli i dytë nga Costa

Vetura zhduket papritmas pas një shtëllunge tymi (Video)

Vetura zhduket papritmas pas një shtëllunge tymi (Video)

Mos i përgatisni këto ilaçe në shtëpi, mund të jenë të rrezikshme

Mos i përgatisni këto ilaçe në shtëpi, mund të jenë të rrezikshme

Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Notat e lojtarëve: Real 2-4 Atletico, Diego Costa më i miri – zhgënjen mbrojtja e Realit

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Seleni ul rrezikun nga diabeti

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Një nënë fiton 12,600 funte nga agjencia e takimeve, sepse nuk arriti të gjejë ‘njeriun e ëndrrave të saj’ (Foto)

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Promovuesi i boksit, Frank Warren akuzon Joshuan dhe Eddie Hearnin për moszhvillimin e meçit ndaj Wilderit

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Laxalt arrin në Milano, thotë se është i lumtur

Laxalt arrin në Milano, thotë se është i lumtur

A i keni ditur si ndikon misri në organizmin tuaj?

A i keni ditur si ndikon misri në organizmin tuaj?