Prezantuesja seksi, tregon më shumë aksidentalisht … (Foto)

19.10.2016 22:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Prezantuesja seksi, tregon më shumë aksidentalisht … (Foto)

Prezantuesja e njohur Lizzie Cundy ka shfaqur hiret e saj trupore.

46- vjecarja derisa po merrte pjesë në një gala bamirësie ‘aksidentalisht’ ka treguar më shumë se që duhet .

Fustani i saj seksi ka tradhëtuar ato, duke bërë njëherit të ndihet edhe në siklet./Indeksonline/

TE

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aktori i njohur së shpejti baba, tregon gjininë e fëmijës!

Aktori i njohur së shpejti baba, tregon gjininë e fëmijës!

Nuhatni njërën ndër këto pesë gjëra dhe menjëherë do të mësoni a ju kërcënon sëmundja e rrezikshme

Nuhatni njërën ndër këto pesë gjëra dhe menjëherë do të mësoni a ju kërcënon sëmundja e rrezikshme

Juventusi e zyrtarizon Cristiano Ronaldon – ai është blerë 100 milionë euro dhe do të paguhen për dy vite

Juventusi e zyrtarizon Cristiano Ronaldon – ai është blerë 100 milionë euro dhe do të paguhen për dy vite

Hëngri 50 speca djegës për 68 sekonda, kinezi fiton monedhë ari 24 karatë

Hëngri 50 speca djegës për 68 sekonda, kinezi fiton monedhë ari 24 karatë

Modelja shqiptare shtatzënë? Ja detaji që e tradhtoi!

Modelja shqiptare shtatzënë? Ja detaji që e tradhtoi!

Mëse gjysma e ICO-ve dështojnë pas katër muajve

Mëse gjysma e ICO-ve dështojnë pas katër muajve

Zyrtare: Real Madridi njofton se e ka shitur Cristiano Ronaldon te Juventusi

Zyrtare: Real Madridi njofton se e ka shitur Cristiano Ronaldon te Juventusi

Blerim Destani, John Travollta dhe Morgan Freeman në të njejtin film Hollywoodian

Blerim Destani, John Travollta dhe Morgan Freeman në të njejtin film Hollywoodian

Mediumet spanjolle dhe italiane: Real Madridi e pranon ofertën e Juventusit për Ronaldon

Mediumet spanjolle dhe italiane: Real Madridi e pranon ofertën e Juventusit për Ronaldon

Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë

Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë

Ky aplikacion lexon në Wikipedia për t’ju mësuar informacione rreth qyteteve ku po lëvizni

Ky aplikacion lexon në Wikipedia për t’ju mësuar informacione rreth qyteteve ku po lëvizni

Neymar lojtari më i kërkuar i botërorit në internet, Kane i katërti në listë

Neymar lojtari më i kërkuar i botërorit në internet, Kane i katërti në listë

Macet e një qendre në Japoni reaguan njëherësh, pak sekonda para se të nisë tërmeti (Video)

Macet e një qendre në Japoni reaguan njëherësh, pak sekonda para se të nisë tërmeti (Video)

Fjolla Morina reklamon rroba meshkujsh në trupin e saj seksi

Fjolla Morina reklamon rroba meshkujsh në trupin e saj seksi

Mandzukic fantastik edhe si portier, arrin të bëjë një pritje fantastike në stërvitje

Mandzukic fantastik edhe si portier, arrin të bëjë një pritje fantastike në stërvitje

Organizata Botërore e Shëndetësisë e liston varësinë nga seksi si çrregullim të shëndetit mendor

Organizata Botërore e Shëndetësisë e liston varësinë nga seksi si çrregullim të shëndetit mendor