Prezantuesi e puth mysafiren në gjoks në transmetim të drejtpërdrejt (Video +16)

16.10.2016 13:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Shikuesit e një televizioni francez janë lënë gojëhapur nga ajo se çfarë kanë parë gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt.
Një incident, të cilin shumë veta e kanë cilësuar si sulm seksual, ka ndodhur në një televizion francez gjersa prezantuesi po tentonte ta thyente një rekord duke qëndruar në transmetim të drejtpërdrejt për 35 orë.

Gruaja, e quajtur Soraya, mori pjesë në një skeç në emision, i cili ishte imitim i incidentit të tmerrshëm të plaçkitjes së Kim Kardashianit në nëj hotel në Paris.

Prezantuesi, më pas insiston se Soraya duhet t’i japë atij një të puthur, sepse e kishte shpëtuar.

Ajo pranon dhe bën gati faqen për ta lejuar atë ta puthë, por prezantuesi zgjedh gjoksin në vend të faqes./Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Kujdes! Ky ilaç shkakton kancer

Kujdes! Ky ilaç shkakton kancer

Real Madridi thotë se i ka tetë lojtarë të nominuar për ‘Topin e Artë’, por si po luajnë ata këtë sezon

Real Madridi thotë se i ka tetë lojtarë të nominuar për ‘Topin e Artë’, por si po luajnë ata këtë sezon

Neymar thotë se e ka idhull Messin dhe ka mësuar shumë nga ai, sikurse nga Ronaldo

Neymar thotë se e ka idhull Messin dhe ka mësuar shumë nga ai, sikurse nga Ronaldo

I tha gruas se nuk është e vështirë të lindësh fëmijë, ajo e vuri në sprovë – burri u dorëzua për pak sekonda (Video)

I tha gruas se nuk është e vështirë të lindësh fëmijë, ajo e vuri në sprovë – burri u dorëzua për pak sekonda (Video)

Si u bënë kungujt simbol i festës së Halloweenit

Si u bënë kungujt simbol i festës së Halloweenit

Edhe ‘Xhakarta’ bën ndryshimin drastik, shikojeni sa sensuale duket

Edhe ‘Xhakarta’ bën ndryshimin drastik, shikojeni sa sensuale duket

Përse urina ime është e turbullt?

Përse urina ime është e turbullt?

Z Mobile Prishtina regjistron humbjen e parë në FIBA Europe Cup, pëson nga Bakken Bears

Z Mobile Prishtina regjistron humbjen e parë në FIBA Europe Cup, pëson nga Bakken Bears

Juve në pozitë të avancuar për nënshkrimin e Jamesit

Juve në pozitë të avancuar për nënshkrimin e Jamesit

Batistuta: Messi para Ronaldos, Icardi para Higuain

Batistuta: Messi para Ronaldos, Icardi para Higuain

Shkoi në spital duke qeshur, 14-vjeçarja nuk i mbijetoi dot skanerit

Shkoi në spital duke qeshur, 14-vjeçarja nuk i mbijetoi dot skanerit

Më se 250 vullnetarë e krijuan zinxhirin njerëzor prej 150 metrash, për bartjen e 20,000 librave për një librari jofitimprurëse (Foto)

Më se 250 vullnetarë e krijuan zinxhirin njerëzor prej 150 metrash, për bartjen e 20,000 librave për një librari jofitimprurëse (Foto)

Zbulohet smeraldi i gjelbër në Zambi, i ka 5,655 karatë dhe kapë vlerën e dy milionë funteve (Foto)

Zbulohet smeraldi i gjelbër në Zambi, i ka 5,655 karatë dhe kapë vlerën e dy milionë funteve (Foto)

Bes Kallaku vjen me maskim legjendar për Halloween

Bes Kallaku vjen me maskim legjendar për Halloween

Pas barazimit me Ferizajn, trajneri i Lirisë: Sërish na dëmtuan gjyqtarët, nuk po di më se si të veproj

Pas barazimit me Ferizajn, trajneri i Lirisë: Sërish na dëmtuan gjyqtarët, nuk po di më se si të veproj

Panasonic prezantoi kamerën e parë me sensor “organik”

Panasonic prezantoi kamerën e parë me sensor “organik”