Politikanja italiane ‘lë nam’ në emision, ngre fustanin dhe tregon nëse ka të veshura të brendshme (Video)

30.11.2018 11:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Politikanja italiane ‘lë nam’ në emision, ngre fustanin dhe tregon nëse ka të veshura të brendshme (Video)

Alessandra Cantini është një aktore e njohur në Itali. Ajo ka studiuar shkenca politike dhe ka qenë gjithashtu kandidate për deputete e Forza Italia-s.

E ftuar në emisionin e Piero Chiambretti-t në televizionin italian Rete4, Cantini ka dhuruar një ‘spektakël të pasmesh’.

“Gjithkush thotë që nuk ke veshur të brendshme. Nëse vërtet jeni një grua kurajoze…,”- i tha Iva Zanicchi dhe politikania pa u menduar dy herë u ngrit që ta vërtetonte këtë gjë.

Alessandra ngriti fustanin dhe tregoi qartë që ishte pa brendshme, ndërkohë Chiambretti mundohej t’i mbulonte të pasmet.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Politikanja italiane ‘lë nam’ në emision, ngre fustanin dhe tregon nëse ka të veshura të brendshme (Video)

Politikanja italiane ‘lë nam’ në emision, ngre fustanin dhe tregon nëse ka të veshura të brendshme (Video)

Fabregas: Dua të luaj më shumë

Fabregas: Dua të luaj më shumë

Kryeministri hungarez përfundon si shofer i Chuck Norrisit (Video)

Kryeministri hungarez përfundon si shofer i Chuck Norrisit (Video)

Apple thotë se modeli iPhone XR është telefoni më i shitur i kompanisë

Apple thotë se modeli iPhone XR është telefoni më i shitur i kompanisë

Nuk mjaftojnë 51 pikët nga Kevin Durant, kampioni gjunjëzohet në Kanada

Nuk mjaftojnë 51 pikët nga Kevin Durant, kampioni gjunjëzohet në Kanada

“Keqinformimi” është fjala e vitit sipas Dictionary.com

“Keqinformimi” është fjala e vitit sipas Dictionary.com

Fitore e thellë e Chelseat ndaj PAOK-ut në Stamford Bridges

Fitore e thellë e Chelseat ndaj PAOK-ut në Stamford Bridges

Demi “ia sheh hajrin” madhësisë – bëhet i famshëm gjithandej dhe shpëton nga thertorja (Foto)

Demi “ia sheh hajrin” madhësisë – bëhet i famshëm gjithandej dhe shpëton nga thertorja (Foto)

Oppo do të prezantojë telefonin me palosje në Shkurt të vitit të ardhshëm

Oppo do të prezantojë telefonin me palosje në Shkurt të vitit të ardhshëm

Gattuso: Milani reagoi mirë

Gattuso: Milani reagoi mirë

Zyrtare: Finalja e Copa Libertadores mes Riverit dhe Bocas zhvillohet në Bernabeu

Zyrtare: Finalja e Copa Libertadores mes Riverit dhe Bocas zhvillohet në Bernabeu

Twitter mbyll një llogari false të Putin

Twitter mbyll një llogari false të Putin

Fitimet që pritet të arkëtojnë Wilder dhe Fury nga meçi për titullin e WBC-së

Fitimet që pritet të arkëtojnë Wilder dhe Fury nga meçi për titullin e WBC-së

Italia kërkon ndërtimin e një rrjeti broadband shtetëror

Italia kërkon ndërtimin e një rrjeti broadband shtetëror

Tingulli i pashpjegueshëm që kumboi në gjithë planetin (Foto)

Tingulli i pashpjegueshëm që kumboi në gjithë planetin (Foto)

Wilder-Fury, orari i fillimit të meçit me kohën tonë

Wilder-Fury, orari i fillimit të meçit me kohën tonë