Policia jep detaje për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Prishtinë

23.08.2019 14:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Policia jep detaje për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Prishtinë

Gjatë mesditës, sot në Prishtinë ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, ku një kamioni u kanë prishur frenat dhe ka hyrë në anën e kundërt të rrugës.

Në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, ku një kamioni të kompanisë “Pastrimi” u janë prishur frenat dhe ka hyrë në drejtim të kundërt të rrugës.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar disa persona dhe janë dëmtuar disa vetura.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të këtij aksidenti.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për lajmi.net, se nga ky aksident janë lënduar tre persona dhe janë dëmtuar nëntë vetura.

“Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në rrugën “Agim Rmadani” në Prishtinë. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira 9 vetura dhe një kamion. Si pasojë e aksidentit deri tani ndihmë mjekësore u është ofruar tre personave. Me rastin po merren njësitet përkatëse”, ka treguar Ahmeti.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi nga ky aksident i tmerrshëm.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Policia jep detaje për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Prishtinë

Policia jep detaje për aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Prishtinë

Aktakuzë për keqpërdorim të pozitës apo autoritetit zyrtar

Aktakuzë për keqpërdorim të pozitës apo autoritetit zyrtar

Veseli dhe Gashi shkarkojnë drejtorin e ri të Muzeut: Ne kemi vendime dhe jo fjalë

Veseli dhe Gashi shkarkojnë drejtorin e ri të Muzeut: Ne kemi vendime dhe jo fjalë

Aksident i tmerrshëm në Prishtinë: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korsinë e kundërt

Aksident i tmerrshëm në Prishtinë: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korsinë e kundërt

SHSKUK dhe Komuna e Podujevës arrijnë marrëveshje për funksionalizim të Spitalit të Podujevës

SHSKUK dhe Komuna e Podujevës arrijnë marrëveshje për funksionalizim të Spitalit të Podujevës

KQZ-ja e gatshme për zgjedhje, por buxheti ende nuk është ndarë

KQZ-ja e gatshme për zgjedhje, por buxheti ende nuk është ndarë

Marrëveshja për ekstradim SHBA-Kosovë: Sot u zbatua për herë të parë

Marrëveshja për ekstradim SHBA-Kosovë: Sot u zbatua për herë të parë

Si i “ofroi” shoqëria civile Isa Mustafës të garonte për kryetar të LDK-së

Si i “ofroi” shoqëria civile Isa Mustafës të garonte për kryetar të LDK-së

Vetëshpërndarja e legjislaturës së dembelëve

Vetëshpërndarja e legjislaturës së dembelëve

Gjilan, bastiset lokali dhe arrestohet një person për bixhoz të paligjshëm

Gjilan, bastiset lokali dhe arrestohet një person për bixhoz të paligjshëm

Kurti për Devollët: Do ta ndalim homologimin, të hetohet kontrata kriminale me Z-Mobile

Kurti për Devollët: Do ta ndalim homologimin, të hetohet kontrata kriminale me Z-Mobile

Haradinaj: Pagat do të rriten minimum 10% çdo vit!

Haradinaj: Pagat do të rriten minimum 10% çdo vit!

Dyshime për ndërhyrje nga zyrtari i lartë policor në hetimin për keqpërdorime në Telekom

Dyshime për ndërhyrje nga zyrtari i lartë policor në hetimin për keqpërdorime në Telekom

Topalli: Koalicionit AAK-PSD shpresojmë t’i bashkohen Nisma dhe AKR

Topalli: Koalicionit AAK-PSD shpresojmë t’i bashkohen Nisma dhe AKR

Ismaili: PDK shkon e vetme në zgjedhje, partitë e tjera po lypin koalicione sepse janë të dobëta

Ismaili: PDK shkon e vetme në zgjedhje, partitë e tjera po lypin koalicione sepse janë të dobëta

Arrestohet një person për falsifikim të dokumenteve në Pejë

Arrestohet një person për falsifikim të dokumenteve në Pejë