Policia i shqipton tiketën për mosrespektim të rregullave në trafik, profesoresha turke u bërtet me gjithë forcën policëve (Video)

29.11.2018 22:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Policia i shqipton tiketën për mosrespektim të rregullave në trafik, profesoresha turke u bërtet me gjithë forcën policëve (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në rajonin e Fatihit në Stamboll, që është bërë virale në internet.

Bëhet fjalë për një profesoreshë turke e cila sapo e kupton që i është shqiptuar një tiketë për mosrespektim të rregullave në trafik, fillon me gjithë forcën të bërtet në prezencë të policëve që e shikonin të habitur, transmeton Telegrafi.

Në videon e publikuar më poshtë, shfaqet profesoresha e cila u bërtet me zë të lartë dy policëve të trafikut që ia kishin shqiptuar një tiketë në vlerë prej 110 dollarëve.

Sidoqoftë, ishte pikërisht reagimi i saj i pazakontë që ua tërhoqi më shumë vëmendjen të gjithë atyre që kanë pasur rastin ta shohin videon. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Policia i shqipton tiketën për mosrespektim të rregullave në trafik, profesoresha turke u bërtet me gjithë forcën policëve (Video)

Policia i shqipton tiketën për mosrespektim të rregullave në trafik, profesoresha turke u bërtet me gjithë forcën policëve (Video)

Milan 5-2 Dudelange F91, notat e lojtarëve

Milan 5-2 Dudelange F91, notat e lojtarëve

Dell pre e një sulmi kibernetik, ndryshon fjalëkalimet e përdoruesve të Dell.com

Dell pre e një sulmi kibernetik, ndryshon fjalëkalimet e përdoruesve të Dell.com

Chelsea – PAOK, formacionet zyrtare

Chelsea – PAOK, formacionet zyrtare

Vodafone lançon internet Gigabit në Hamburg, 11 milion shtëpi do të kenë internet Gigabit në fund të 2019-ës

Vodafone lançon internet Gigabit në Hamburg, 11 milion shtëpi do të kenë internet Gigabit në fund të 2019-ës

Humbje dramatike e Kosovës në Rumani

Humbje dramatike e Kosovës në Rumani

Gjuetari e shpëtoi drerin nga liqeni i ngrirë, dy ditë para se të fillonte sezoni i gjuetisë (Video)

Gjuetari e shpëtoi drerin nga liqeni i ngrirë, dy ditë para se të fillonte sezoni i gjuetisë (Video)

Diona na habitë me imazhin e fundit që sjelli

Diona na habitë me imazhin e fundit që sjelli

Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

Versioni i fundit i Windows 10-ës është instaluar në vetëm 2.8% të kompjuterave

Versioni i fundit i Windows 10-ës është instaluar në vetëm 2.8% të kompjuterave

Milan – Dudelange, formacionet zyrtare

Milan – Dudelange, formacionet zyrtare

Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Karembeu: Dua që Barcelona ta fitoj Ligën e Kampionëve shkaku i Valverdes

Karembeu: Dua që Barcelona ta fitoj Ligën e Kampionëve shkaku i Valverdes

Apple dhe Qualcomm mund të gjejnë gjuhën e përbashkët vitin e ardhshëm

Apple dhe Qualcomm mund të gjejnë gjuhën e përbashkët vitin e ardhshëm

Mediat angleze shkruajnë për ‘shqiponjën’ e çiftit Xhaka

Mediat angleze shkruajnë për ‘shqiponjën’ e çiftit Xhaka

Tërhiqet zvarrë prej alpinistes që rrëshqiti nëpër sipërfaqen e ngrirë të një vullkani (Video)

Tërhiqet zvarrë prej alpinistes që rrëshqiti nëpër sipërfaqen e ngrirë të një vullkani (Video)