Po TI, cila vajzë je në shoqërinë tënde?

03.07.2018 00:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Po TI, cila vajzë je në shoqërinë tënde?

Në kohët e tanishme shoqëritë janë më të zgjeruara se dikur. Pra shumica e grupeve shoqërore kanë mbi 3 persona. Dhe nuk është gjë e keqe po ta mendosh. Është shumë mirë të kesh një mik për çdo situatë. Ne të intv.al sot do ju prezantojmë disa tipe të vajzave që bëjnë pjesë në çdo grup:

-Vajza e qetë
Sjellja e saj, përgjigjet e saj madje çdo gjë e saj do të jetë shumë e qetë.
Të dëgjon, të kupton por shumicën e kohës duket sikur nuk është fare prezente.
-“Egërsira”
Ajo është shpirti i çdo gjëje. Festa, shakatë, alkooli apo dhe humori përgjithsisht vijnë si rrjedhojë e sjelljeve të saj.
-E përgjegjshmja
Ti mund të mbështetesh gjithmontë te ajo për çdo problem apo shqetësim.Mund ti lesh edhe porositë e tua dhe ajo do i zbatojë më mirë se ti vetë.
-“Princesha”
Ajo është pika e dobët e babit ndaj do sillet sikur është dhe e juaja.Do llastohet, s’do i pëlqejë vendet që ju do zgjidhni për të dalë, e në fund do mërzitët derisa tekat e saj të plotësohen dhe ta zgjedhë ajo vendin se ku do të uleni.
-“Dramatikja”
Çdo situatë do zmadhohet qoftë edhe për arsyen më të vogël. Një kollë e lehtë do t’i mjaftojë për të mos dalë nga shtëpia sepse është “shumë” sëmurë.
KUJDES me shakatë që bëni me të. Ajo mund të keqkuptojë çdo fjalë që i thua dhe do krijojë debate të të gjitha llojeve.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Po TI, cila vajzë je në shoqërinë tënde?

Po TI, cila vajzë je në shoqërinë tënde?

Spanja nuk i beson Hierros, zbulohen tre alternativat që mund ta zëvendësojnë spanjollin

Spanja nuk i beson Hierros, zbulohen tre alternativat që mund ta zëvendësojnë spanjollin

Dieta me një vakt të vetëm në ditë, a funksion

Dieta me një vakt të vetëm në ditë, a funksion

WhatsApp ka një opsion të ri që mund të shmangë bisedat e bezdisshme në grup

WhatsApp ka një opsion të ri që mund të shmangë bisedat e bezdisshme në grup

Meghan Markle nuk e zgjodhi rastësisht këtë kostum në homazhet e Princeshë Dianës, çfarë fshihet pas tij?

Meghan Markle nuk e zgjodhi rastësisht këtë kostum në homazhet e Princeshë Dianës, çfarë fshihet pas tij?

Bylbyl Sokoli: Japonezët gjithmonë luajnë futboll të hapur dhe kjo i kushtoi me humbje

Bylbyl Sokoli: Japonezët gjithmonë luajnë futboll të hapur dhe kjo i kushtoi me humbje

U thye në mes për të nxjerrë të pasmet, Ilda 'sherr' me komentueset

U thye në mes për të nxjerrë të pasmet, Ilda 'sherr' me komentueset

Belgjika në çerekfinale pas eliminimit të Japonisë me rikthim sensacional

Belgjika në çerekfinale pas eliminimit të Japonisë me rikthim sensacional

Spotify gati një aplikacion “Lite” për Android

Spotify gati një aplikacion “Lite” për Android

Djemtë e trashë do të bëhen meshkuj impotentë?

Djemtë e trashë do të bëhen meshkuj impotentë?

E kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, adoleshentja shfaqet në mbrëmjen e maturës e eskortuar nga 120 motoçiklistë (Video)

E kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, adoleshentja shfaqet në mbrëmjen e maturës e eskortuar nga 120 motoçiklistë (Video)

Dafina publikon këngën e re, shfaqet shumë seksi në videoklip

Dafina publikon këngën e re, shfaqet shumë seksi në videoklip

Pas LeBron Jamesit, Los Angeles Lakers kërkon shërbimet e Leonard Kawhit

Pas LeBron Jamesit, Los Angeles Lakers kërkon shërbimet e Leonard Kawhit

Dështimi i gjyqtarëve dhe VAR-it, 15 nga 19 penallti duhej të përsëriteshin pasi portierët lëshuan vijën para kohe

Dështimi i gjyqtarëve dhe VAR-it, 15 nga 19 penallti duhej të përsëriteshin pasi portierët lëshuan vijën para kohe

Plot 13.7 miliardë dollarë monedha kriptografike janë shitur që nga fillimi i 2018-ës

Plot 13.7 miliardë dollarë monedha kriptografike janë shitur që nga fillimi i 2018-ës

Jeni shtatzënë dhe kryeni marrëdhënie seksuale? Shikoni çka ndodh me foshnjën

Jeni shtatzënë dhe kryeni marrëdhënie seksuale? Shikoni çka ndodh me foshnjën