PO NDODH: Seks treshe në pishinën e Big Brother (Top Channel)

16.03.2015 17:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
PO NDODH: Seks treshe në pishinën e Big Brother (Top Channel)

Në këto momente kanë filluar skena seksi live në Top Channel. Big Brother është shndëruar në film X-channel.

Djemte e Big Brother Albania kthehen ne big sister. Djemte vishen si femra ne shtepine e Big brother albania. Kjo ishte loja e radhes me efekt te dyfishte per publikun shqiptar. Defrimi duke u veshur si femra te burave te shtepise se big brother nuk ishte e vetmja arsye. Ajo qe kerkohej nga kjo loje ishte sensibilizimi i publikut per diten e homove ne Shqiperi.

Screen Shot 2015-03-16 at 5.24.51 PMEdhe pse, shyqyr Zotit deshtuan per te manifestuar ne shesh deshiren e tyre shtazarake, duke kenaqur keshtu te gjithe mrojtesit e vlerave dhe te moralit ne shoqerine shqiptare, ato arriten ta kryejne me ndikimin e tyre ne mediat e trushplarese e te pacipa ne ekranet e televizionit publik top-kurva.
Top-Kurva.com e kishte ideuar me kujdes kete shfaqje jo vetem per argetim, por per te kryer detyren e rradhes ne kuader te procesit te degjenerimit te shoqerise tone.

Top Channel ka kaluar çdo kufij të etikës dhe amoralitetit shoqëror. Prej disa dituesh skenat seksi dhe erotizmi live kanë pyshtuar ekranin nga aktorët e Big Brother. Në këto momente dy homoseksual nudo pø fërkojnë njëri-tjetrin. Duke inskenuar skena homoseksualësh apo të dashuruarish ata paguhen

 

Screen Shot 2015-03-16 at 5.20.54 PMnë rolin e tyre gjoja sikur janë natyrshëm në botën e Big Brother. Në të vërtetë ata janë përzgjedhur nga stafi Top Channel që të aktrojnë dhe interpretojnë me qëllim audeience por ky teatër amoraliteti po infekton gjithë shoqërinë. /opozita.com/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video