Po ju a do guxonit të testonit besnikërinë e partnerit?

20.10.2016 17:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Po ju a do guxonit të testonit besnikërinë e partnerit?

Nuk janë të pakta vajzat dhe gratë që do donin të testonin besnikërinë e partnerit të tyre.

Disa thonë se meshkujt tundohen lehtë, ndaj për femrat, një test i tillë do ishte interesant.

Por a do guxonit ta bënit?

Një vajzë në SHBA vendosi të testojë besnikërinë e të dashurit të saj, por rezultati ishte befasues.

Ajo punësoi pornostaren e njohur, Valerie White për të joshur të dashurin.

Gjithçka është dokumentuar në një video.

Fillimisht i dashuri i vajzës nuk tregon interes për sharmin e Valerie, duke mos iu përgjigjur flirtit të saj.

Megjithatë, ai më pas me mirësjellje i ofron ndihmë, pasi ajo i thotë se i ka rënë bateria e telefonit.

Ai pranon t’ia japë numrin e telefonit për ta ndihmuar.

Ajo e pyet nëse ai ka të dashur dhe ai thotë se po del me dikë.

Madje e fton Valerie që të dalin së bashku.

“Dal me dikë, por mund të dalim bashkë, të tre ose të katër ne”.

Por Valerie sugjeron se mund të bëhet fjalë për një treshe.

“Po, i pëlqej vajzat,” thotë ajo.

I dashuri i vajzës largohet nga skena, i çuditur se përse Valerie po interesohej për të.

Kurse vajza që ngriti rrengun, thotë se ndjehet pak e çmendur nga ajo që ndodhi.

“Ok, nuk do ndahem me të, por nuk më pëlqeu që ai ia dha numrin dhe i tha të dalim”.

Por sapo ajo i tregon të dashurit se gjithçka ishte një rreng, ai ndahet me të menjëherë.

Arsyeja?

Sepse ajo kishte vënë në pikëpyetje publikisht besimin mes tyre.

Pasi i thotë se do ndahen, ajo thotë: “Po tallesh me mua? kështu ndahemi pas një viti të q…?”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


AS: Shqiponja shqiptare e Xhakës dhe Shaqirit irritoi Putinin

AS: Shqiponja shqiptare e Xhakës dhe Shaqirit irritoi Putinin

Një foto si kjo e Ryvës në bikini ju lë ‘pa fjalë’

Një foto si kjo e Ryvës në bikini ju lë ‘pa fjalë’

Vuçiç ka një porosi për Serbinë pas golave nga Xhaka e Shaqiri

Vuçiç ka një porosi për Serbinë pas golave nga Xhaka e Shaqiri

Capital T e bën publike bisedën me Xherdan Shaqirin

Capital T e bën publike bisedën me Xherdan Shaqirin

Të jetosh një shekull: 100-vjeçari nga Shqipëria që nuk ndjen pleqëri (Video)

Të jetosh një shekull: 100-vjeçari nga Shqipëria që nuk ndjen pleqëri (Video)

Pija e çuditshme e cila eliminon të gjitha problemet: Hiqni qafe dhembjet e eshtrave me këtë pije!

Pija e çuditshme e cila eliminon të gjitha problemet: Hiqni qafe dhembjet e eshtrave me këtë pije!

Belgjikë – Tunizi, formacionet zyrtare

Belgjikë – Tunizi, formacionet zyrtare

Vazhdon 'sherri' mes vajzave të ekranit, Eva Murati ka një shuplakë për Rike Roçin

Vazhdon 'sherri' mes vajzave të ekranit, Eva Murati ka një shuplakë për Rike Roçin

Gjendja e Granit Rugovës, Fisnik Rugovës dhe Altin Morinës jashtë rrezikut për jetën

Gjendja e Granit Rugovës, Fisnik Rugovës dhe Altin Morinës jashtë rrezikut për jetën

A ju kujtohet Guido i Rebelde Way – E tmerrshme se çfarë i ka ndodhur atij

A ju kujtohet Guido i Rebelde Way – E tmerrshme se çfarë i ka ndodhur atij

Zvicra ia kishte ndaluar festimin me shqiponjë katër vite më parë, por Xhaka dhe Shaqiri thyen të gjitha rregullat

Zvicra ia kishte ndaluar festimin me shqiponjë katër vite më parë, por Xhaka dhe Shaqiri thyen të gjitha rregullat

E vërteta tronditëse se si prodhohen çipsat Pringles

E vërteta tronditëse se si prodhohen çipsat Pringles

Tronditëse! Nëna e këngëtarit ndërron jetë gjysmë ore pasi foli me të birin

Tronditëse! Nëna e këngëtarit ndërron jetë gjysmë ore pasi foli me të birin

Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Kapiteni Lichtsteiner i del në mbrojtje Xhakës dhe Shaqirit: Ishte më shumë se futboll për ta, festimet me shqiponjë janë të drejta

Kapiteni Lichtsteiner i del në mbrojtje Xhakës dhe Shaqirit: Ishte më shumë se futboll për ta, festimet me shqiponjë janë të drejta

Adea Pula i vë flakën Instagramit me fotot në bikini

Adea Pula i vë flakën Instagramit me fotot në bikini