Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

29.01.2021 15:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

Cristiano Ronaldo është duke u hetuar nga policia në qytetin Aosta në Itali, për të parë nëse sulmuesi i Juventusit e ka shkelur ligjin e Italisë për COVID-19, njoftoi ditë më parë agjencia italiane e lajmeve ANSA.

Ronaldo i shpërfilli ligjet e COVID-19 bashkë me Georgina Rodriguezin për ta festuar ditëlindjen e 27-të të saj, duke e kaluar kufirin mes Piedmont dhe Valle D’Aostra, transmeton Gazeta Express.

Sulmuesi i Juventusit dhe partnerja e tij Georgina qëndruan në një hotel që ishte i mbyllur zyrtarisht dhe shkuan për të skijuar në zonën e ndaluar.

Kjo mund t’i kushtojë shtrenjtë 35-vjeçarit të “Zonjës së Vjetër”.

Lidhur me këtë është pyetur edhe trajneri, Andrea Pirlo.

Ai ka thënë se është përgjegjësia e futbollistit për atë që bën në ditët e tij të pushimit.

“Ai kishte një ditë pushim dhe mund të bënte çfarëdo që dëshironte. Ai merr përgjegjësinë për atë që bën”, tha Pirlo.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

“Operacioni fshesa”, Drenica konfirmon largimin e dhjetë futbollistëve

“Operacioni fshesa”, Drenica konfirmon largimin e dhjetë futbollistëve

Zyrtare: Juve e transferon një tjetër talent

Zyrtare: Juve e transferon një tjetër talent

Lituanezët të kënaqur që do të luajnë me Kosovën

Lituanezët të kënaqur që do të luajnë me Kosovën

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Nichts fur immer”

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Nichts fur immer”

Milani kërkon Costan

Milani kërkon Costan

Ramos po largohet

Ramos po largohet

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Çfarë i ndodh trupit nëse hani vezë çdo ditë në mëngjes?

Çfarë i ndodh trupit nëse hani vezë çdo ditë në mëngjes?

Rita Ora do të mbyllet për dy javë në një hotel të Australisë

Rita Ora do të mbyllet për dy javë në një hotel të Australisë

Njihuni me ushqimet që nxisin metabolizmin për uljen në peshë

Njihuni me ushqimet që nxisin metabolizmin për uljen në peshë

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë

Demi Rose e tepron kësaj radhe, mezi i mbulon ‘pasuritë’

Demi Rose e tepron kësaj radhe, mezi i mbulon ‘pasuritë’

Mustafi drejt rikthimit në Bundesliga, në bisedime me dy skuadra gjermane

Mustafi drejt rikthimit në Bundesliga, në bisedime me dy skuadra gjermane

Trepça fiton duelin e skuadrave të fundit në tabelë

Trepça fiton duelin e skuadrave të fundit në tabelë

“Neymar mbi Messin dhe Ronaldon, është më i miri në botë”

“Neymar mbi Messin dhe Ronaldon, është më i miri në botë”