Përpjekjet qesharake të maces, për ta kapur peshkun nga sipërfaqja e ngrirë (Video)

23.11.2018 00:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Përpjekjet qesharake të maces, për ta kapur peshkun nga sipërfaqja e ngrirë (Video)

Paul Bronk nga Sheffield i Anglisë, ka treguar përpjekjet qesharake të një maceje, derisa përpiqej ta kapte një peshk, që ndodhej në sipërfaqen e ngrirë të një liqeni.

Fillimisht, asaj iu duk se e kishte të lehtë, por pa kaluar gjatë e pa që e ka të pamundur, t’i fuste putrat në trupin e presë, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet se ku janë realizuar këto pamje, ku macja shihet duke u rrotulluar dhe rrëshqitur nëpër ngrica.

Postimi është parë më se 600 mijë herë në Twitter, ndërsa është shpërndarë më pas edhe në platforma tjera. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Përpjekjet qesharake të maces, për ta kapur peshkun nga sipërfaqja e ngrirë (Video)

Përpjekjet qesharake të maces, për ta kapur peshkun nga sipërfaqja e ngrirë (Video)

Ronela Hajati atraktive si çdo herë, zbulon këmbët në një fustan të zi elegant

Ronela Hajati atraktive si çdo herë, zbulon këmbët në një fustan të zi elegant

Roma futet në garë për mesfushorin e Salzburgut, Samassekou

Roma futet në garë për mesfushorin e Salzburgut, Samassekou

Droni që hapet dhe pritet të shpëtojë njerëzit nga zjarri (Video)

Droni që hapet dhe pritet të shpëtojë njerëzit nga zjarri (Video)

Telefonica premton finalizimin e integrimit të rrjeteve O2 dhe E-Plus brenda fundit të vitit

Telefonica premton finalizimin e integrimit të rrjeteve O2 dhe E-Plus brenda fundit të vitit

Bebe Rexha fotografohet nga paparacët, pantallonat transparentë ia zbulojnë të brendshmet

Bebe Rexha fotografohet nga paparacët, pantallonat transparentë ia zbulojnë të brendshmet

Tonny Vilhena objektivi i Milanit për mesfushën

Tonny Vilhena objektivi i Milanit për mesfushën

Aguirre: Salah të largohet nga Liverpooli nëse nuk fiton trofe

Aguirre: Salah të largohet nga Liverpooli nëse nuk fiton trofe

Rina Balaj komplet natyrale

Rina Balaj komplet natyrale

Shkencëtarët: Diçka e çuditshme dhe e nxehtë po “fshihet” nën akullin e Antarktikut

Shkencëtarët: Diçka e çuditshme dhe e nxehtë po “fshihet” nën akullin e Antarktikut

Chelsea rivalizon PSG-në për Alex Sandron

Chelsea rivalizon PSG-në për Alex Sandron

Autoritetet Amerikane nisin hetim për të mësuar nëse çmimi rekord i Bitcoin vitin e kaluar ishte manipulim

Autoritetet Amerikane nisin hetim për të mësuar nëse çmimi rekord i Bitcoin vitin e kaluar ishte manipulim

I ndaluari me qafën më të gjerë se kokën (Foto)

I ndaluari me qafën më të gjerë se kokën (Foto)

UEFA ngrit në qiell Xherdan Shaqirin: Lojtari më i shkathët në Ligën e Kombeve?

UEFA ngrit në qiell Xherdan Shaqirin: Lojtari më i shkathët në Ligën e Kombeve?

Lufta e Instagram me popullaritetin fals jep efektet e para

Lufta e Instagram me popullaritetin fals jep efektet e para

Ibra do të rriste nivelin e Serie A, thotë Galliani

Ibra do të rriste nivelin e Serie A, thotë Galliani