Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

07.04.2019 19:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

Tifozët e Dritës, ‘Intelektualët’ kanë hazur ne ‘rezistencë’ në kryeqytet, teksa janë përleshur me tifo-grupin e Prishtinës, ‘Plisat’.

Përleshja ka ndodhur jashtë stadiumit ‘Fadil Vokrri’, konkretisht në ambientet e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në kohën kur tifozët e Dritës po marshojnë për të hyrë në stadium, shkruan Gazetasheshi.com.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, por ka pasur edhe intervenim të policisë.

Plisat dhe Intelektualët prej vitesh i kanë marrëdhëniet e acaruara.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

Në Gjilan jashtëligjshëm funksionon një morg privat, ai i Spitalit tash katër muaj pa asnjë shërbim

Në Gjilan jashtëligjshëm funksionon një morg privat, ai i Spitalit tash katër muaj pa asnjë shërbim

Kreut të LDK-së mund t’ia mësyjë dikush me mbiemrin Rugova

Kreut të LDK-së mund t’ia mësyjë dikush me mbiemrin Rugova

Mbi 75 për qind e punëtorëve kanë kontrata të përkohshme

Mbi 75 për qind e punëtorëve kanë kontrata të përkohshme

Vulin: Sa më shpejt duhet të ndahemi nga shqiptarët

Vulin: Sa më shpejt duhet të ndahemi nga shqiptarët

Vidhen para në një bankomat, dyshohet se u sulmua me mjet shpërthyes

Vidhen para në një bankomat, dyshohet se u sulmua me mjet shpërthyes

Qyteti që po zbrazet nga të rinjtë

Qyteti që po zbrazet nga të rinjtë

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent

Kandiq: Ushtari  serb që zgjohet nga vaji i foshnjës që e vranë në Kosovë

Kandiq: Ushtari serb që zgjohet nga vaji i foshnjës që e vranë në Kosovë

Këshilli Prokurorial akuzon me fjalë Rexhep Selimin se ndihmon grupe që shkelin ligje

Këshilli Prokurorial akuzon me fjalë Rexhep Selimin se ndihmon grupe që shkelin ligje

Heldt në përkrahje të Kosovës pas incidentit në Beograd

Heldt në përkrahje të Kosovës pas incidentit në Beograd

SHBA dhe Gjermania mendojnë njëjtë për Kosovën, kërkojnë heqjen e taksës

SHBA dhe Gjermania mendojnë njëjtë për Kosovën, kërkojnë heqjen e taksës

25 futbollistët më të mirë në botë, surpriza në top 10 – Mbappe e kalon Ronaldon!

25 futbollistët më të mirë në botë, surpriza në top 10 – Mbappe e kalon Ronaldon!

Një dekadë në kërkim të vizave

Një dekadë në kërkim të vizave

Policët qe dy vjet pa jelekë antiplumb

Policët qe dy vjet pa jelekë antiplumb

Serbia ia vështirëson Kosovës përfaqësimin rajonal

Serbia ia vështirëson Kosovës përfaqësimin rajonal