Përleshje me thika afër parkut të qytetit në Prishtinë

30.06.2020 17:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Përleshje me thika afër parkut të qytetit në Prishtinë

Një përleshje me thika para pak minutave ka ndodhur afër parkut të qytetit në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Disa sinjalizues kanë dërguar fotografi në adresë të Gazetës Sinjali nga vendi i ngjarjes.

Në këtë fotografi shihet se në vendngjarje kanë arritur policia dhe ambulanca./GS/.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gani Geci kërkon dorëheqjen e Armend Zemajt

Gani Geci kërkon dorëheqjen e Armend Zemajt

Kreu i IKSHPK-së mbërrin në Qeveri, do të takohet me Hotin

Kreu i IKSHPK-së mbërrin në Qeveri, do të takohet me Hotin

Kusari-Lila: Virusi po vret dhe po shpërndahet në numër të paparë më herët në Kosovë

Kusari-Lila: Virusi po vret dhe po shpërndahet në numër të paparë më herët në Kosovë

Zemaj largohet nga Infektiva, nuk deklarohet për ngjarjet e fundit

Zemaj largohet nga Infektiva, nuk deklarohet për ngjarjet e fundit

Latifi thirrje të mos sulmohen mjekët për vdekjet e fundit: Faji është te politikanët

Latifi thirrje të mos sulmohen mjekët për vdekjet e fundit: Faji është te politikanët

Skandal: Respiratorët e Infektivës dyshohet se mund të jenë prishur qëllimisht pas mesnate

Skandal: Respiratorët e Infektivës dyshohet se mund të jenë prishur qëllimisht pas mesnate

Katër persona të vdekur në Klinikën Infektive, dyshohet për mungesë oksigjeni

Katër persona të vdekur në Klinikën Infektive, dyshohet për mungesë oksigjeni

Mehmeti: Bien remitencat për 14 përqind, sektori i sigurimeve më i godituri në pandemi

Mehmeti: Bien remitencat për 14 përqind, sektori i sigurimeve më i godituri në pandemi

Policia bllokon hyrjet e Klinikës Infektive, largohen disa trupa të pajetë

Policia bllokon hyrjet e Klinikës Infektive, largohen disa trupa të pajetë

Djali rrëfen për nënën me koronavirus: S’kishte shkuar te mjeku për 15 vjet

Djali rrëfen për nënën me koronavirus: S’kishte shkuar te mjeku për 15 vjet

Policia rrethon Klinikën Infektive

Policia rrethon Klinikën Infektive

Zhbërja e Speciales është e pamundur

Zhbërja e Speciales është e pamundur

​Doganierët në krye të detyrës edhe në kohë pandemie

​Doganierët në krye të detyrës edhe në kohë pandemie

“Vonesat e pagesave nga Pakoja Emergjente, shumë biznese janë në mëshirën e fatit”

“Vonesat e pagesave nga Pakoja Emergjente, shumë biznese janë në mëshirën e fatit”

​1.416 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

​1.416 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Aksident trafiku në Tiranë, lëndohen dy shoferët e makinave

Aksident trafiku në Tiranë, lëndohen dy shoferët e makinave