Perisic përgënjështron mediat spanjolle, etiketon Modricin në foton me Brozovicin dhe Vrsaljkon

10.08.2018 18:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Perisic përgënjështron mediat spanjolle, etiketon Modricin në foton me Brozovicin dhe Vrsaljkon

Ivan Perisic duket se ka ndonjë informacion, ose thjesht po shpreh dëshirën e tij.

Anësori i Interit me t’u publikuar raportimi nga AS ka zgjedhur Instagramin e tij për të postuar një foto me dy kroatët, Sime Vrsaljko dhe Marcelo Brozovic.

Luka Modric (Getty Images)

Por, përpos faktit se këtu është një foto me tri reprezentues kroatë që u shpallën nënkampionë të botës, përshtypje ka lënë veprimi tjetër i Perisicit.

“Kush mungon?”, ka shkruar Perisic në këtë foto.

Pos tjerash, ai në këtë foto ka etiketuar Luka Modricin, duke aluduar kështu në një transferim të tij dhe bashkimin me kroatët tjerë.

Duket se insistimi për një transferim të Modricit buron nga brenda skuadrës së Interit dhe raportime se kroati ka vendosur të qëndrojë nuk do të shuajnë spekulimet e vazhdueshme.

Afati kalimtar në Itali mbaron javën e ardhshme dhe pritet që këto spekulime të intensifikohen në ditët në vijim derisa vet lojtari kroat ose klubi madrilen të mos dalë me ndonjë konfirmim zyrtar. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Formacioni i javës së XI-të në IPKO Superligë – Fjalën kryesore futbollistët e Gjilanit, vlerësohen edhe ata të Drenicës dhe Ballkanit

Formacioni i javës së XI-të në IPKO Superligë – Fjalën kryesore futbollistët e Gjilanit, vlerësohen edhe ata të Drenicës dhe Ballkanit

Kur mund të blejmë një telefon 5G dhe sa do të kushtojë?

Kur mund të blejmë një telefon 5G dhe sa do të kushtojë?

Pse pasiviteti është më i dëmshëm se duhanpirja

Pse pasiviteti është më i dëmshëm se duhanpirja

Ekskluzive: Zvicra e donte me çdo kusht por Kryeziu zgjodhi vendlindjen: Jam i lumtur, mezi po pres të luaj për Kosovën

Ekskluzive: Zvicra e donte me çdo kusht por Kryeziu zgjodhi vendlindjen: Jam i lumtur, mezi po pres të luaj për Kosovën

AKEP thirrje për rinovimin e të dhënave për domainet .AL

AKEP thirrje për rinovimin e të dhënave për domainet .AL

Solskjaer: Juventusi është favorit i Ligës së Kampionëve, sidomos tani me Ronaldon

Solskjaer: Juventusi është favorit i Ligës së Kampionëve, sidomos tani me Ronaldon

Paguan 3,600 funte për kamionin e vjetër, çifti investuan 23 mijë tjera dhe e shndërruan në shtëpinë e ëndrrave (Foto)

Paguan 3,600 funte për kamionin e vjetër, çifti investuan 23 mijë tjera dhe e shndërruan në shtëpinë e ëndrrave (Foto)

Çiftet po e duan pozicionin e ri të seksit “Pogo”, ja se si t’a bëni atë

Çiftet po e duan pozicionin e ri të seksit “Pogo”, ja se si t’a bëni atë

Tirana me një hapësirë të re të inovacionit dhe robotikës, Kryebashkiaku Veliaj premton një buxhet të veçantë për këto nisma

Tirana me një hapësirë të re të inovacionit dhe robotikës, Kryebashkiaku Veliaj premton një buxhet të veçantë për këto nisma

Turistja filmon momentin kur leopardi mbyt antilopën për pak sekonda (Video, +18)

Turistja filmon momentin kur leopardi mbyt antilopën për pak sekonda (Video, +18)

Arsenal – Leicester City, formacionet zyrtare

Arsenal – Leicester City, formacionet zyrtare

De Jong e Neves në radarin e Man Cityt

De Jong e Neves në radarin e Man Cityt

Komisioni Evropian hap thirrjen për 22 startupe të Evropës Qendrore dhe Lindore për tju bashkuar Samitit të Startupeve

Komisioni Evropian hap thirrjen për 22 startupe të Evropës Qendrore dhe Lindore për tju bashkuar Samitit të Startupeve

Janë identifikuar gjene të reja të autizmit

Janë identifikuar gjene të reja të autizmit

Allegri publikon listën kundër Unitedit, tri mungesa të rëndësishme te Juve

Allegri publikon listën kundër Unitedit, tri mungesa të rëndësishme te Juve

Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve

Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve