Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Gjilani – Ballkani, ky është rezultati

22.07.2020 18:09

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen kryesore të kësaj jave ndërmjet, Gjilanit dhe Ballkanit.

45 minutat e parë të kësaj ndeshje tejet interesante janë mbyllur me epërsinë minimale të Gjilanit, 0:1, shkruan KosovaPress.

Djelmoshat e Ismet Munishit ishin më të mirë gjatë gjithë pjesës së parë, mirëpo 3 minuta para përfundimit të kësaj pjesë, Shabani arriti të shënoj nga afërsia për vendasit.

Kujtojmë që me një fitore të mundshme Gjilani do të mbetej vetëm 1 pikë larg Dritës, kur ka mbetur vetem edhe një ndeshje këtë stinor për tu zhvilluar./kp/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!

Vjosa Osmani: Në LDK do të kthehesha nëse reformohet

Aubameynag- Arsenal, vjen lajmi më i ri

​Gjykata Speciale nuk komenton vërtetësinë e dosjeve të dala në publik

Ambasadori amerikan: Marrëveshja e Shtëpisë së Bardhë të zbatohet siç është nënshkruar

Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë ka nisur hetimet për dokumentet e dërguara në OVL UÇK

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin

Hoti: Çdo sulm që bëhet ndaj botës demokratike, është sulm ndaj popullit të Kosovës