Për 60 minuta me një lojtar më tepër, por Napoli “ngec” ndaj Genoas

07.04.2019 22:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Për 60 minuta me një lojtar më tepër, por Napoli “ngec” ndaj Genoas

Pas humbjes ndaj Empolit, Napoli mori një tjetër rezultat negativ, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në shtëpi, ndaj Genoas.

Të besuarit e Ancelottit luajtën përreth 65 minuta me një lojtar më shumë, pasi Sturaro la Genoan me 10 futbollistë, por sërish kjo nuk ndihmoi që napolitanët të merrnin fitoren.

Dries Mertens shënoi fillimisht për Napolin në minutën e 34-t, ndërsa në shtesën e pjesës së parë ishte fantazisti Lazoviç, që riktheu baraspeshën.

Deri në fund Ancelotti provoi edhe kartën Insigne, por nuk shkoi te fitorja, ndërsa lojtarët në fushë duket se e kishin mendjen te sfida e të enjtes përballë Arsenalit.

/Top Channel/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Për 60 minuta me një lojtar më tepër, por Napoli “ngec” ndaj Genoas

Për 60 minuta me një lojtar më tepër, por Napoli “ngec” ndaj Genoas

Milaim Zeka kërkon legalizim të prostitucionit në Kosovë

Milaim Zeka kërkon legalizim të prostitucionit në Kosovë

Derbi i Anamoravës përfundon pa gola

Derbi i Anamoravës përfundon pa gola

Kosovës e Serbisë u kujtohet se s’mund të hyjnë në BE pa bërë paqe

Kosovës e Serbisë u kujtohet se s’mund të hyjnë në BE pa bërë paqe

Në pikë të ditës në parkun e Ulpianës përdoret drogë

Në pikë të ditës në parkun e Ulpianës përdoret drogë

Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

Përleshje mes ‘Plisave’ dhe ‘Intelektualëve’

Sadiku “shtang” Baselin, i shënon supergol (Video)

Sadiku “shtang” Baselin, i shënon supergol (Video)

Në Gjilan jashtëligjshëm funksionon një morg privat, ai i Spitalit tash katër muaj pa asnjë shërbim

Në Gjilan jashtëligjshëm funksionon një morg privat, ai i Spitalit tash katër muaj pa asnjë shërbim

Faza finale e dialogut nuk e kursen as Dokumentin e Ahtisaarit

Faza finale e dialogut nuk e kursen as Dokumentin e Ahtisaarit

Kreut të LDK-së mund t’ia mësyjë dikush me mbiemrin Rugova

Kreut të LDK-së mund t’ia mësyjë dikush me mbiemrin Rugova

Mbi 75 për qind e punëtorëve kanë kontrata të përkohshme

Mbi 75 për qind e punëtorëve kanë kontrata të përkohshme

Vulin: Sa më shpejt duhet të ndahemi nga shqiptarët

Vulin: Sa më shpejt duhet të ndahemi nga shqiptarët

Vidhen para në një bankomat, dyshohet se u sulmua me mjet shpërthyes

Vidhen para në një bankomat, dyshohet se u sulmua me mjet shpërthyes

Qyteti që po zbrazet nga të rinjtë

Qyteti që po zbrazet nga të rinjtë

Ku po shkon Shqipëria?

Ku po shkon Shqipëria?

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent

Molla që po i çmend të gjithë, një copë kushton 6 euro e 60 cent